Autorius: Vaidas Čeponis, Gintaras Pocius
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Pirmoji pasaulyje tokios apimties lietuviška rekordų knyga, kurioje pateikiama ne tik statistika, bet ir atskleidžiama tai, kas slypi už šaltų faktų – tai DIDŽIOJI LIETUVOS REKORDŲ KNYGA: IDOMIAUSI LIETUVOS REKORDAI, kurioje – ypatingi pasiekimai ir žmonės, keliantys sau vis naujų tikslų, iššūkių, telkiantys bendruomenes ar tiesiog besimėgaujantys tuo, ką daro. Gyvenantys su aistra ir azartu – kurti, atrasti, veikti… Didžiulio formato ir beveik 1,5 svorio rekordų biblija tiesiog privalo būti kiekvieno lietuvio asmeninėje bibliotekoje!

Knygoje DIDŽIOJI LIETUVOS REKORDŲ KNYGA – ĮDOMIAUSI LIETUVOS REKORDAI rasite daugybę nuotaikingų ir įkvepiančių interviu su rekordininkais:

  • daugiau nei 3000 km Dunojumi įveikusiu keliautoju Aurimu Valujavičiumi,
  • Gineso rekordą pasiekiusiais iliuzionistu Roku Bernatoniu ir menininke Agne Kišonaite,
  • aukščiausiais Lietuvos dvyniais Kšyštofu ir Darjušu Lavrinovičiais,
  • jauniausiu pasaulyje trilogijos „Žiedų valdovas“ vertėju Andrium Tapinu,
  • aukščiausiu Lietuvos vyru Jonu Paukšte,
  • didžiausią Gineso diplomų kolekciją sukaupusiu galiūnu Žydrūnu Savicku, kurio pasiekimų bent jau artimiausią dešimtmetį pagerinti niekam tikrai nepavyks!

Publikuojami ir specialieji interviu su  Margarita Drobiazko bei Povilu Vanagu, Jūrate ir Česlovu Norvaišomis, Jurgiu Kairiu, Vidmantu Urbonu, Alfu Ivanausku, Danu Rapšiu, Arūnu Valinsku ir daugybe kitų rekordininkų.

DIDŽIOJOJE LIETUVOS REKORDŲ KNYGOJE: ĮDOMIAUSI LIETUVOS REKORDAI – nuoširdžios ir drąsios rekordininkų svajonės, taip pat neįtikėtini nuotykiai ir patirtys: pamokėlė Somalio piratams apie tai, kas yra meteoritai, apie keptos gyvatės skonį ir komfortu tapusias nakvynes palapinėje, apie planus sukurti pasaulio bestselerį ar įveikti klasikinį triatloną sulaukus 90-ies.

DIDŽIOJI LIETUVOS REKORDŲ KNYGA: ĮDOMIAUSI LIETUVOS REKORDAI – puiki dovana, kuri įkvėps drąsiai svajoti ir siekti!

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email