Autorius: Skirmantė Adomavičienė
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Skirmantės Adomavičienės „Inserė“ – tai ganėtinai lengvo turinio, tačiau tikrai įtraukiančiu, kupinu įvairių nuotykių ir patyrimų, bei begalės emocijų knyga. Turinys turi fantastikos, mistikos ir psichologijos elementų, kas pritraukia tiek paauglius, tiek žmones, kuriems patinka neįprasti siužetai.

Gabrielė, jauna mergina, visą gyvenimą kenčianti nuo keisto jausmo – slegiančio laukimo, tarsi kažkas įeis pro duris, dar minutė ir pagaliau sugrįš tas, kas ją paliko, o gal ji paliko… Laukimas virsta kančia, o kančia abejojimu realybe ir net savo pačios sveiku protu. Mergina sutinka keletą „nepažįstamų“ , o jie ne tik, kad nėra žmonės, jie ateiviai stebintys žmonių gyvenimą. O kas tada ji? Kodėl jie taip drąsiai atskleidžia jai savo prigimtį. Gyvenimas byra kartu po truputį įgaudamas prasmę. Nepažįstamas vaikinas vardu Neilas, tampa ašis aplink kurią ima suktis Gabrielės mintys. Pasikeičia ne tik gyvenimas, pasikeičia ji pati.

„Sveiki, aš Skirmantė, esu baigusi pedagoginės psichologijos magistro studijas. Šešis metus dirbau vaikų globos namuose psichologe. Emigravus į šiaurinę Airiją teko keletą metų dirbti senelių globos namuose, tačiau noras dirbti su vaikais buvo stipresnis. Todėl dabar dirbu su paaugliais mokykloje. Labai domiuosi žmonių tarpusavio santykiais, emociniais išgyvenimais, būdais kuriuos žmonės taiko įveikdami stresą. Tuo domėtis privertė ir mano pačios gyvenimas, trys dukros – kurių viena jau suaugęs žmogus, o paskutiniajai tik penki metai. Skyrybos ir emigracija. Dėl tokios įvairios mano patirties ir nuolatinio žmonių stebėjimo gimė ši knygą. Rašymas, man pabėgimas nuo tikrovės ir būdas susidoroti su įvairiausiais gyvenimo iššūkiais. Tikiu, kad ši knyga tam tikru pabėgimu gali tapti jaunam žmogui ieškančiam atsakymų, o gal tiesiog norinčiam atitrūkti nuo realybės ir pasinerti į nuotykius.“

Autorė

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email