Autorius: Matthew Pollard, Derek Lewis
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Introvertas? Puikus pardavėjas? TAIP.

Jus įtikino melu: kad, norėdami sublizgėti prekyboje, turite būti įkyrūs. Tačiau tai nėra tiesa. Neprivalote būti iškalbingi. Neprivalote naudotis niekšingomis buldogiškomis pardavimo technikomis. Tiesą sakant, jums visai nereikia elgtis kaip ekstravertui.

Visa tiesa ta, kad intravertai yra patys geriausi pardavėjai… kai apsiginkluoja planu, kuris leidžia jiems autentiškai būti savimi. Pats būdamas introvertas, Metju Polardas atskleidė paslaptį, kaip nuosekliai parduoti daugiau už savo ekstravertiškuosius kolegas. Jo septynių žingsnių procesas introvertiškiems verslų savininkams ir pardavėjams visame pasaulyje suteikė galimybę suvokti prigimtines savo stiprybes – parodant jiems patiems jų pranašumus. Šioje knygoje sužinosite, kaip: nugalėti savo baimę pardavinėjant; pardavimą paversti į patikimą sistemą; apeiti prieštaravimus, naudojantis istorijomis; užsitarnauti pasitikėjimą ir sukurti patikimumo įspūdį; pasiruošti kiekvienai situacijai; mėgautis pardavimu; ir dar daug ko kito.

Ar būtumėte verslo savininkas, kuriam nepatinka pardavinėti, ar pardavėjas, ar bet kas, kam tiesiog reikia kitiems daryti įtaką, „Introverto pranašumai“ yra jūsų kelias į sistemingą sėkmę.
Introvertai nesijaučia patogiai, naudodamiesi tradicinėmis pardavimo taktikomis, pavyzdžiui, agresyviai brukdami produktą arba atsikirsdami į klientų prieštaravimus. Knyga sutelkta ne į patį sandorį, o į pardavimo sistemą, kuri padeda intravertams pasijusti nuoširdiems, o ne dirbtiniems ir įkyriems.

Ši knyga, įtaigi ir praktiška, atskleidžia, kaip:

  • išmokti natūraliai pasitikėti savimi;
  • pasiruošti kiekvienai situacijai; pristatyti savo vertę klientams patraukliu būdu, kuris paskatintų juos pirkti;
  • apeiti prieštaravimus;
  • įvertinti, kada klientai yra pasiruošę pirkti;
  • siūlyti pirkti nesiūlant;
  • nuosekliai prisitaikyti ir tobulėti; gauti naudos iš proceso, kuris nesiremia asmeninėmis savybėmis;
  • mėgautis pardavimu.

Introverto pranašumuose pateikiamos visą kelią nuo stagnacijos iki sėkmės perėjusių intravertiškų verslininkų, pardavėjų ir verslo savininkų istorijos pademonstruoja, kaip sumušti pardavimo rodiklius neišduodant savęs.

Šaltinis: www.knyguklubas.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email