Autorius: Jens Lapidus
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Dideliame mieste gali nutikti bet kas…Užmiesčio viloje ima kaukti signalizacija. Saugos tarnybos darbuotojas, atvykęs jos patikrinti, aptinka sudarkytą lavoną… Atrodytų, tradicinė detektyvo pradžia… Bet ne visada būna taip, kaip atrodo… Nors aukos tapatybė nenustatyta, bet jau sulaikytas įtariamasis, kuris, prieš panirdamas į komą, pasirenka niekada baudžiamosiose bylose neatstovavusią naujokę advokatę ir dar paprašo jos susisiekti su vyru, devynerius metus kalėjusiu už įtariamojo tėvo pagrobimą. Buvęs kalinys Tedis Mikuličius ir perspektyvi komercinių bylų advokatė Emilė Janson pradeda tirti netipišką bylą… Vienas vedinas sąžinės graužaties, kita – pastūmėta jaunatviško maksimalizmo. Gal nevertėjo veltis…

Romanas „Išnykti Stokholme“ atveria šiuolaikinės visuomenės skaudulius, tokius kaip smurtas, narkotikai, vaikų pornografija, priverčia vertinti artimo meilę ir iškelia vieną iš svarbiausių klausimų: kiek toli galima nueiti, stengiantis apsaugoti brangius žmones?

Siužetas perpintas skandinaviškos ramybės, kuri nejučia kelia šiurpą, ir pietietiško azarto, kuris šokiruoja be perspėjimo.

Didelis miestas – daugybė paslapčių, ar tikrai reikia visas atskleisti?…

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email