Automatinis vertėjas:
Autorius: Thomas J. Stanley, William D. Danko
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Kažkas šiandien sėdi pavėsyje, nes kažkas seniai seniai pasodino medį.“
Warren Buffet

Kodėl daug dirbantys, išsilavinę, vidutinį, o gal ir didelį atlyginimą gaunatys žmonės nesukaupia turto?
Pirmiausia todėl, kad daugelis mūsų klaidingai įsivaizduojame, kaip iš tiesų gyvena turtingi žmonės.
Knygoje „Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys“ rasite autorių suformuluotas mokslinių tyrimų išvadomis paremtas rekomendacijas, kaip tapti turtingam.

Ar esate turtingas? Kokia šiuo metu turėtų būti Jūsų turto vertė?
Padauginkite savo amžių iš metinių savo šeimos pajamų prieš mokesčius ir padalinkite iš 10.

Tokia (neskaičiuojant palikimo), turėtų būti „normali“ Jūsų vertė. Jei Jūsų turtas bent dvigubai didesnis už šią sumą, tuomet savo kategorijoje Jūs – turtingas ir turite šansų tapti milijonieriumi, jei mažesnė – turto kaupti dar neišmokote. Knygą „Jūsų kaimynas milijonierius“ gerai apibūdina citata iš žurnalo Forbes: „ši knyga ypatinga tuo, kad akivaizdžiai įrodo, kaip beveik kiekvienas kryptingai dirbdamas gali sukaupti didelį turtą“.

Knygos „Jūsų kaimynas milijonierius“ autoriai didžiausių JAV finansinių institucijų užsakymu per 20 metų apklausė daugiau kaip 11 000 turtingų žmonių, išnagrinėjo daugelio metų mokesčių tarnybos duomenis apie turtingus žmones. Vienas iš autorių asmeniškai bendravo su daugiau nei 500 milijonierių. Tai, ką suprato iš šių tyrimų ir apklausų, kaip realiame gyvenime elgiasi turtingi žmonės, kaip jie tvarkosi su asmeniniais pinigais, sudėta knygoje „Jūsų kaimynas milijonierius“.

Dr. Thomas J. Stanley – mokslininkas, rašytojas ir dėstytojas. Autorius nuo 1973 m. tyrinėja turtingus žmones, jų įpročius, gyvenimo būdą, pajamas ir išlaidas, investicijas, mokesčius, požiūrį į vaikų auklėjimą ir palikimą. Dr. Willam D. Danko – Niujorko universiteto Olbanyje profesorius.

Iš anglų kalbos vertė Liudvikas Gadeikis

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email