Autorius: Shannon Stacey
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Shannon Stacey „Kam lemta išsipildyti“ – knygų serijos „Kovalskiai“ penkta knyga.

Antra galimybė pirmajai meilei?

Baigęs koledžą Rajanas Kovalskis, nenorėdamas stebėti, kaip Lorena Karpenter kankinasi ištekėjusi už kito vyro, nusprendžia išvykti iš Meino valstijoje įsikūrusio Vitfordo miestelio. Tačiau ateina diena, kai jo broliams ir seseriai prisireikia Rajano pagalbos – būtina gelbėti šeimos valdomus „Šiaurinės žvaigždės“ svečių namus. Atvykęs jis ir vėl pažvelgia savo praeičiai į akis. Pasirodo, kad svečių namus terorizuojantis vandalas yra Lorenos sūnus…

Lorenai mažiausiai reikia, kad Rajanas Kovalskis vėl atsirastų jos gyvenime. Su kartėlio kupinu buvusiu sutuoktiniu ir paaugliu sūnumi jai ir taip pakanka vyrų keliamų rūpesčių. Tačiau jos sūnui Nikui laikas išmokti, koks elgesys yra tinkamas, o koks – ne. Net jei dėl to Lorenai teks kiekvieną dieną lydėti Niką iki pat Rajano durų, kad atlygintų padarytą žalą.

Kasdien bendraudami Lorena ir Rajanas pajunta atgyjantį potraukį, ir tai vis sunkiau neigti. Tačiau ar keli karšti bučiniai gali ištrinti praeitį ir suteikti antrą galimybę pirmajai meilei?

Nepraleiskite naujos New York Times bestselerių autorės Shannon Stacey šiuolaikinių meilės romanų serijos „Kovalskiai“ – ją skaitant ne tik pagerės nuotaika, bet ir norėsis kvatoti balsu.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email