Autorius: Palmira Galkontaitė
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Palmira Galkontaitė – gerai žinoma žurnalistė, kurią daugelis pažįsta iš tokių kultinių laidų, kaip „Atleisk“ ir „Nacionalinė paieškų tarnyba“. Sulaukusi 60-ies moteris kardinaliai pakeitė veiklos sritį, nėrė į turizmą ir pradėjo dirbti gide, tačiau karantinas apribojo šią veiklą, bet padovanojo daug laisvo laiko. Jį autorė išnaudojo seniai apgalvoto romano „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ pabaigimui.

„Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ – knyga apie meilę, gyvenimą, drąsą siekti svajonių ir laiko nulemtus vidinius moters pokyčius. Palmiros Galkontaitės veikėjos – vyresnės moterys, kurios paskubėjo save nurašyti ir nebetiki, kad tokiame amžiuje dar įmanoma atrasti meilę bei laimę. Taip pat ir darbą. Ypač jei esi pagyvenusi buvusi laidų vedėja.

Romane išryškinamos mūsų visuomenės problemos ir požiūris į vyresnius žmones. Tačiau nesuklyskite, tai nėra rimta filosofinė knyga, greičiau skanus desertas, smagus skaitinys su visa gyvenimo realybe. Palmira Galkontaitė intriguoja, istorijos siužetas vingiuoja, o herojai įrodo, kad meilei ir laimei amžius tikrai ne kliūtis! Dažniausiai žmogui koją kiša drąsos stoka, stereotipai ir baimė, ką pagalvos kiti.

Atviras, nuoširdus ir jaukus romanas „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ įkvėps meilės gyvenimui ir sau! Kiekvienas skaitytojas istorijoje atras kažką artimo ir atpažins ne kartą realiame gyvenime matytas situacijas.

Palmira Galkontaitė (g. 1960 m.) – ilgametė Lietuvos televizijos žurnalistė, laidų vedėja, knygų autorė. LTV moteris dirbo nuo 1988-tų metų. Savo laidose Palmira Galkontaitė dažniausiai gvildena įvairias socialines problemas. Pirmoji autorės knyga „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“ išleista 2011 metais ir pasakoja apie milžiniško populiarumo sulaukusios pirmosios lietuviškos išpažinčių laidos užkulisius. Antroje knygoje „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ pasakojama ne tik meilės istorija, bet skaitytojai aptiks ir pačios autorės gyvenimo detalių.

Trumpas aprašymas sufleruoja, kad romanas puikiai tiks jaukiems vakarams. Kviečiame įsigyti internetu, šiltai įsitaisyti į nerti į veikėjų gyvenimus. Norite daugiau puikių knygų už gerą kainą? Užsukite į online knygyno akcijų bei išpardavimų skiltį, kur pigiau įsigysite įvairaus žanrų knygų, įvertintų puikiais atsiliepimais bei apžvalgomis. Leidinių santraukos, aprašymai bei ištraukos padės apsispręsti, ką pirkti, o nurodytas puslapių skaičius padės įvertinti kiek laisvos vietos paruošti lentynose.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email