Autorius: Camille Aubrey
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

MAFIJOS ŠEIMĄ KURIA NE KRAUJAS

Nepakartojamas, įtemptas romanas apie keturias moteris, nutekėjusias į elegantišką, pasiturinčią italų šeimą ir perėmusias jų verslus, kai vyrams teko palikti namus karo metais. Siaučiant Antrajam pasauliniam karui, krikštamotės netikėtai stoja akis į akį su pavojingiausiais gangsteriais, valdančiais Niujorko gatves.

Susipažinkite su krikštamotėmis: Filomena, protinga ir išradinga karo pabėgėlė, su nedideliu bagažu atsigabenusi ir paslaptį. Eimė, graži ir svajinga prancūzė, išsivadavusi nuo smurtaujančio vyro. Liusė, ryžtinga airių kilmės medicinos sesuo, pabėgusi iš griežtos mergaičių prieglaudos. Petrina, vienintelė šeimos dukra, padariusi klaidą, kuri vos nesukėlė didelio skandalo.

Visos keturios atranda viltį ir prieglobstį šioje klestinčioje šeimoje ir, mėgaujasi Niujorko gyvenimu – puikiais restoranais, prabangiomis parduotuvėmis ir rafinuotais naktiniais klubais.

Krikštamotės išmoksta pamiršti nesutarimus ir nuoskaudas, kad galėtų dirbti drauge, apsaugoti mylimus žmones ir atrasti savus kelius į sėkmę, meilę, atleidimą ir ateitį, apie kurią visada svajojo. Ir kurios nusipelnė.

„Tobula šeimos drama: įtraukianti, puikiai parašyta, kupina romantikos ir nuotykių.”

Jacques Pépin

„Šios šeimos sagos grožis atsiskleidžia autorei sujungiant Niujorko blizgesį, Antrojo Pasaulinio karo negandas, įtampą ir odę meilei bei moteriškumui. Neįmanoma atsitraukti!“

Newsweek

„Tobulas istorinis romanas, kuriame susijungia trilerio vertas siužetas, aistringa meilės istorija ir puokštė paslapčių…”

Booklist

„Įprastai istorijos apie mafiją pasakojamos iš vyrų perspektyvos. Tačiau KRIKŠTAMOTĖS nėra įprasta istorija… Įtraukianti, feministiška ir nepaprastai intriguojanti šeimos drama, nukelianti į Niujorką Antrojo Pasaulinio karo metais.”

Publishers Weekly

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email