Autorius: Candice Carty-Williams
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Debiutinis rašytojos Candice Carty-Williams romanas „Kvinė“ patiks „Bridžitos Džouns dienoraščio“ ir knygos „Amerikana“ gerbėjams. Tai be galo nuoširdus, drąsiai politiškas ir įtraukiantis romanas, kuris paliečia kiekvieną, kuris išeina ieškoti meilės, bet atsiduria visiškai netikėtoje vietoje.

Kvinė – dvidešimt šešerių metų gražuolė žurnalistė. Ji pusiau britė, pusiau jamaikietė. Juodaodė. Mergina dirba laikraščio redakcijoje ir nuolat turi įrodinėti, kad nėra blogesnė už baltuosius savo kolegas, kurie į jos pasiūlytas straipsnių temas apie juodaodžių problemas nežiūri rimtai, tačiau su mielu noru Kvinę įsiverstų į lovą. Po išsiskyrimo su draugu, kuris buvo baltasis ir atsisakė ją ginti nuo rasistinių šeimos išpuolių, mergina ieško meilės tam netinkamose vietose. Ten, kur pavojingi vyrai įsiskverbia į smegenis ir menkina savivertę.

Kvinė šokinėja nuo vieno abejotino sprendimo prie kito ir jai nuolat kyla klausimai: „Ką tu darai?“, „Kodėl tu tai darai?“, „Kas tu nori būti?“ Tai klausimai, su kuriais susiduria kiekviena šiuolaikinė moteris. Rašytoja Candice Carty-Williams, pasitelkusi žavią pagrindinę veikėją, pasižyminčia puikiu humoru ir sarkazmu, ieško atsakymų, ką reiškia būti moterimi šiandieniniame pasaulyje.

Romanas „Kvinė“ – juokingas, kandus ir labai taiklus. Meilė, karjera, rasė, šeima – kelios temos, kurios seka per visą siužetą. Skaitytojai netruks pamilti pagrindinę veikėją ir jaudintis dėl jos daromų netinkamų sprendimų. Kvinė žengė toliau ir giliau nei Bridžita Džouns. Ji naujųjų laikų moteris.

Candice Carty-Williams (g. 1989 m.) – britų rašytoja. Ji studijavo žiniasklaidą Sasekse, nors mokyklos mokytojai teigė, kad ji nėra pakankamai sumani mokėti anglų kalbą. Tačiau moteris visiems nušluostė nosis, kai baigusi studijas įsidarbino „Guardian Guide“ redakcijoje. Vėliau Candice Carty-Williams perėjo į leidybos sritį. Taip pat ji yra rašiusi tekstus leidiniams „Vogue“, „The Sunday Times“, „Black Ballad“ ir kitiems. Dėl autorės debiutinio romano „Kvinė“ varžėsi net kelios leidyklos. Ji tapo pirmąją juodaode moterimi laimėjusi „British Book Awards“ apdovanojimą.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis.

Trumpas aprašymas žada linksmą istoriją apie rimtas modernaus pasaulio problemas. Sudomino? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Taip pat pirkti online kviečiame ir kitų žanrų knygas, kurių kainos visada draugiškos, o išpardavimai bei akcijos leidžia apsipirkti dar pigiau. Interneto knygyne rasite aprašymus su knygos santrauka, ištraukomis, nurodytu puslapių skaičiumi ir kita svarbia informacija. Taip pat raginame skaityti atsiliepimus bei apžvalgas ir išsirinkti geriausias knygas.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email