Automatinis vertėjas:
Autorius: K. B. M. Lion
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

K. B. M. LION slapyvardžiu kurianti lietuvių autorė skaitytojams jau pažįstama iš romano „Draudžiu“, Wattpad platformoje sulaukusio 24 tūkstančių peržiūrų. Naujas meilės romanas „Lik čia“ kviečia panardyti po herojų jausmų ir vidinių konfliktų jūrą.

Jau dešimt metų Ieva neįstengia ištrūkti iš užburto rato, į kurį pateko po kelias akimirkas trukusios aistringos pažinties su amerikiečių kariškiu. Viename Šiaulių bare sutiktas nepažįstamasis dingo nepasakęs nė savo vardo, o merginai liko tik nuobodus darbas ir vienatvė. Kai jau kone susitaiko, kad artimų santykių užmegzti nepavyks, likimas pametėja avantiūrą.

Tolimo giminaičio laiškas kviečia skristi į Ameriką. Ten Ievos laukia ne tik pribloškiama žinia, bet ir… susitikimas su paslaptinguoju kariškiu iš baro. Tiesa, šįkart jis labiau primena gyvenimo palaužtą narkomaną nei prisiminimuose ją lankantį seksualų vyrą.

Tačiau likimas Ievą ir Metju po dešimties metų vėl suvedė ne veltui. Kokių staigmenų ir išbandymų jiems teks patirti?

Aistros ir tamsių paslapčių kupinos istorijos – išskirtinis K. B. M. LION slapyvardžiu kuriančios lietuvių rašytojos braižas.

„Niekada nemaniau, kad rašysiu. Jei prieš dešimt metų kas nors būtų pasakęs, kad mano knyga bus parduotuvių lentynose, būčiau pasukiojusi pirštą prie smilkinio ir pasakiusi: „Nesvaik.“ Rašyti man trukdė disleksija. Tačiau sunkiausiomis akimirkomis prisimindavau, kad esu gimusi po Liūto ženklu, todėl man nevalia palūžti. Pasirinkau K. B. M. Lion slapyvardį ir net romaną pradėjau rašyti sąsiuvinyje, ant kurio viršelio buvo pavaizduotas liūtukas… Mažytis, baikštus ir sutrikęs, kokia tuo metu buvau ir pati. Augau su kiekvienu žodžiu, drąsėjau su kiekviena eilute. Šiandien suprantu, kad tik nuo mūsų ryžto priklauso, kokį kelią nueisime. Mielas švelnus kačiukas gali virsti didingu liūtu,“ – sako rašytoja K. B. M. Lion.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email