Automatinis vertėjas:
Autorius: Sandra J. Paul
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Du draugai.
Tragiškai žuvusi nuotaka.
Dvi versijos.
Kuris iš jų sako tiesą? O gal ji slypi kažkur per vidurį?

Neitanas – sėkmingas mados fotografas, kuris didžiausią džiaugsmą patiria laisvu nuo darbo mados pasaulyje laiku fotografuodamas gamtą „National Geographic“ ir laipiodamas uolomis, o Elijas – neįtikėtinai greitai karjeros laiptais užkopęs advokatas, dirbantis JAV Rytų pakrantės turtingiesiems.

Jie ne tik geriausi draugai, bet ir pusbroliai. Tačiau viskas pasikeičia, kai jų gyvenime pasirodo nuostabioji Natali.

Įtampa tarp pusbrolių dar paaštrėja Elijui ir Natali pranešus, kad vos už kelių mėnesių ketina susituokti, o reikalus galutinai sujaukia sunkiai paaiškinama nuotakos mirtis, kurios vieninteliai liudininkai – Neitanas ir Elijas.

Tik abu pusbroliai apie šį kraupų įvykį pasakoja skirtingai. Kurio „tiesą“ norite sužinoti pirmiausia? Neitano? O gal Elijo? Apvertę knygą rasite kito pusbrolio versiją, o TIESA išties slypi knygos viduryje.

Šio įtempto trilerio personažų elgesys nuolat klaidins, vis svarstysite, ar žmogus gali pasikeisti iš esmės. Galbūt tereikia tinkamų aplinkybių, ir kiekvienas iš mūsų galėtų virsti net patiems artimiausiems neatpažįstamu žmogumi? O labiau už viską norėsis sužinoti, kokie gi motyvai jungtuvių švente turėjusią būti dieną pavertė baisiu košmaru.

Sandra J. Paul – belgų autorė, rašanti tiek jaunimui, tiek suaugusiesiems. Nors jos kūryba įvairaus žanro, garsiausios jos knygos – psichologiniai trileriai. Skaitytojų bendruomenė ne kartą įtraukė juos į geriausių trilerių sąrašus. Sandra J. Paul taip pat rašo anglų kalba, Joanne Carlton slapyvardžiu. Jauniesiems Lietuvos skaitytojams ji jau gerai pažįstama iš įtempto turinio serijos „Varnų kaimas“ knygų „Tamsos mokykla“, „Apleistas namas“ ir „Užmirštas sodas“.

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email