Automatinis vertėjas:
Autorius: Gina Senarighi
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Dr. Ginos Senarighi knygos „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ pavadinimas, puikiai nusako, kokio turinio iš jos tikėtis. Tai praktinis leidinys, kuris padės poroms darniai dirbti kartu ir pagerinti savo santykius.

Autorė Gina Senarighi teigia, kad barniai yra normalus dalykas, ištinkantis kiekvienus santykius. Svarbiausia yra ne nustoti pyktis, o išmokti konfliktus vertinti, kaip priemonę padedančią pasiekti darnos. Pagrindinė knygos mintis ta, kad komunikacija ir bendravimas yra visų gerų santykių pagrindas.

Namuose, restoranuose, automobiliuose ir net virtualiuose pokalbiuose milijonai pasaulio porų šiuo metu vengia sudėtingų pokalbių, kurių temos apima santuokų iššūkius, atsakomybės prisiėmimą, atostogų planavimą, vaikų auklėjimą ar neišsakytas nuoskaudas. Nutylėjimai lemia nesusikalbėjimus ir vis naujus konfliktus.

Dešimt metų konsultuodama tiek poras, tiek jų narius atskirai, dr. Gina Senarighi matė visko ir sukaupė milžinišką patirtį. Ji teigia, kad pagrindinė problema yra tame, kad mums niekas nepasakė, kaip konfliktą pakreipti teigiama linkme. Mes įsikibę laikomės nusistovėjusių šablonų, tačiau juos pakeisti gali būti ne tik naudinga, bet ir smagu. Terapeutė tūkstančius porų išmokė komunikuoti efektyviai, taikiai ir mylinčiai.

Autorė pastebėjo, kad pirmą kartą pas ją apsilankiusios poros neretai jau stovi ant skyrybų ribos, o tą lemia mažos smulkmenos, tapusios ilgamečiais konfliktais. Nesutarimai išvargino ir atėmė viltį. Šie žmonės klausia ar įmanoma kažką pakeisti, o gal jie tiesiog yra tokie, kokie yra ir darnūs santykiai neįmanomi? Tačiau Gina Senarighi įsitikinusi, kad pokyčiai visada įmanomi! Knygoje „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ ji siūlo praktinių patarimų, kurie atvers kelius į darnius ir meilės kupinus santykius.

Autorė paaiškina, kodėl poros apskritai barasi ir kodėl tai normalu, o taip pat parengė trisdešimt bendravimo įgūdžius puoselėjančių užduočių. Jos padės lavinti savo emocijas, nusikratyti neigiamų reakcijų, išmokti tinkamai reaguoti, nenusiteikti iš anksto nesėkmei, neteisti ir t.t.

Taip pat knygoje rasite aprašytas dvidešimt devynias situacijas, kurios dažnai tampa santykių spąstais. Temos apima darbą, intymumą, šeimą, buitį, santykius su kitais žmonėmis ir kitas kasdienes situacijas, iš pažiūros nekaltas, bet pakišančias koją.

Asmeninio tobulėjimo žanro knyga „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ skirta, kiekvienai porai. Juk visi nori sustiprinti tarpusavio ryšį, puoselėti meilę ir darniai sutarti. Išmoksite valdyti konfliktus, suprasti save ir savo partnerį, įveiksite nepasitikėjimą, baimes ir tapsite vieninga komanda.

Knygoje gausu pavyzdžių, schemų, pratimų, lentelių ir kitos pagalbinės medžiagos.

Gina Senarighi – filosofijos mokslų daktarė, porų terapeutė, santykių konsultantė ir autorė. Jos sukurtos metodikos remiasi neuromokslu, nesmurtiniu bendravimu ir pozityvia psichologija. Konsultantė tūkstančius porų įkvėpė ieškoti tarpusavio sutarimo ir neprarasti meilės net ir konfliktų metu.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email