Automatinis vertėjas:
Autorius: Ashley Yeh
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas“ – tai praktinis vadovas tėvams, norintiems įrengti savo namus taip, kad būtų galima ugdyti vaikų savarankiškumą, gebėjimus ir patenkinti jų poreikius bei interesus nuo pat kūdikystės, per visą ikimokyklinį laikotarpį ir vėliau.

    • Sužinosite, kaip gaminti valgį, ką daryti prieš miegą ir kaip sumažinti įtampą namuose, vaikams suteikiant būtinų priemonių, padedančių jiems patiems ugdytis praktinius gyvenimo įgūdžius.

    • Išmoksite atsikratyti netvarkos ir sukurti erdves, padedančias vaikams labiau sutelkti dėmesį ir suteikiančias laisvės mokytis bei tyrinėti.

    • Galėsite skatinti abipusę pagarbą ir savarankiškumą, pakviesdami vaikus prisidėti prie buities darbų.

    • Sužinosite, kaip sužadinti vaikų smalsumą ir ugdyti natūralią meilę mokymuisi, galėsite išbandyti daugiau kaip 80 šioje knygoje aprašytų paprastų veiklų, skirtų kūdikiams, mažyliams ir ikimokyklinukams.

Ashley Yeh (edukologijos magistrė) yra sertifikuota Montessori ugdymo patarėja kūdikių ir mažylių amžiaus grupėje, pozityviosios tėvystės edukatorė, kelerius metus dirbusi valstybinėse mokyklose. Ji aistringai bei pagarbiai žvelgia į Montessori ugdymą ir du savo vaikus nuo kūdikystės auklėja pagal šiuos principus. Ashley taip pat yra sukūrusi savo „YouTube“ kanalą, tinklaraštį ir internetinių kursų, kuriuose įkvėpė tūkstančius šeimų visame pasaulyje įrengti namus pagal Montessori principus.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email