Autorius: Tess Gerritsen
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Ar tikrai atšiauriausias šalies kampelis gali garantuoti vidinę ramybę ir padėti susitaikyti su praeitimi? Deja, virtinė vietovę sukrėtusių žmogžudysčių neaplenks ir Eivos Kolet naujųjų namų…

„New York Times“ bestselerių autorės Tess Gerritsen trileryje „Nakties forma“ netrūks ir mistikos, ir kriminalo, ir meilės.

Eiva Kolet niekaip nepamiršta siaubingų įvykių nutikusių Bostone. Norėdama atgauti ramybę ji atvyksta į atokų pajūrio miestelį Meino valstijoje. Čia, pusiasalyje, ji išsinuomoja seną vilą, kurią vietiniai pravardžiuoja „Brodžio budėjimu“.

Naujuose namuose Eiva pagaliau pasineria į ilgai planuotos receptų knygos rašymą. Ji gyvena atsiskyrusi ir mėgaujasi vienatve, tačiau vieną naktį ją pažadina keisti garsai.

Miestelėnai pasakoja, kad viloje vaidenasi jūroje žuvusio senojo šeimininko kapitono Brodžio vėlė.

Vieną naktį prabudusi Eiva išvysta prie lovos stovintį vyrą, kuris vargu ar nepanašus į šmėklą. Ar išties savitą aurą turinčiame name ji gyvena viena? Pamažu Eiva ima laukti romantiškų paslaptingojo svečio apsilankymų.

Ilgainiui moterį pasiekia gandas apie tai, ko miestelėnai nenorėjo pasakoti ką tik čia atvykusiai Eivai – visos Brodžio viloje gyvenusios moterys negyvos. Eiva ima aiškintis ankstesnės nuomininkės istoriją. Dienomis ji bando ką nors sužinoti apie mįslingus praeities įvykius, o naktis leidžia kapitono Brodžio glėbyje.

Netrukus apylinkėse paslaptingomis aplinkybėmis miršta keli žmonės… Eiva ima nerimauti dėl savo psichikos – ji turi kuo greičiau atskleisti namo paslaptį, nes kita paslaptingo žudiko auka gali būti ji…

„Nakties forma“ – kriminalinė meilės istorija. Tess Gerritsen sako, kad toks žanras reikalauja tinkamų kriminalo, mistikos ir romantikos porcijų: „Užuot užgožusios viena kitą, pasakojimo linijos turi sustiprinti istoriją. Geriausias būdas tai pasiekti – pastatyti į pavojų pagrindinį veikėją, nes tik tokiomis aplinkybėmis personažai ima pasitikėti vienas kitu…“, – sako amerikiečių rašytoja.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email