Autorius: Gregg Hurwitz
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Žmogus Iš Niekur — tai asmuo, apie kurį šnekama paslapčiomis. Sakoma, kai su juo susisiekia neviltin puolusieji, ant bedugnės krašto atsidūrusieji, tie, kurie nebeturi į ką kreiptis pagalbos, Žmogus Iš Niekur be jokio atlygio gali padaryti ir tikrai padarys viską, kad juos apsaugotų ir išgelbėtų, nors kartais tenka rizikuoti savo gyvybe.

Ir tai tikrai ne legenda…

„Našlaitis X“ — labiausiai pagaulus, aukštos įtampos trileris, tokį jau seniai buvau skaičiusi. Laikykitės įsikibę, nes Greggas Hurwitzas jus taip pavėžins, kad ilgai negalėsite nei atsigauti, nei atsipeikėti!
Tess Gerritsen

Nuostabus… išmoningas, stilingas, meniškas trileris… metantis iššūkį Lee Childo knygoms apie Džeką Ryčerį.
The Washington Post

Savo knygoje Hurwitzas supina nesibaigiantį veiksmą su aukščiausių technologijų išradimais.
 Publishers Weekly

Jaudinantis ir temdantis protą! Evanas Smoukas, tobulas Džeisono Borno ir Džeko Ryčerio derinys — buvęs operatyvininkas, kuris ryžtasi padėti gyvenimo nuskriaustiesiems, įtraukdamas juos į įvykių sūkurį, veikdamas, kaip buvo išmokytas, ir galbūt gelbėdamas savo paties žmogiškumą.
 Lisa Gardner

Greggo Hurwitzo „Našlaitis X“ kol kas geriausias jo kūrinys — tikra trilerio galios šventė.
 Lee Child

Nuo pirmojo sprogimo, kai vaikas pradeda savo dramatinę transformaciją, „Našlaitis X“ ištaško daugumos trilerių duris ir sviedžia skaitytojus į katės ir pelės žaidimą. Nuostabiai sugalvotas ir sumeistrautas personažas Evanas Smoukas, Našlaitis X, nusipelno savo vietos trilerio didvyrių šlovės alėjoje. Perskaitykite šią knygą. Vėliau man padėkosite.
David Baldacci

Šaltinis: http://www.jotema.lt/

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email