Autorius: Philippe J. Dubois, Elise Rousseau
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Didžiausia pasaulio išmintis slypi mažiausiose būtybėse… Įspūdingai išleistoje knygoje NEPAPRASTAS PAUKŠČIŲ GYVENIMAS – dvidešimt dvi išminties pamokos, atskleidžiančios nepaprastą paukščių gyvenimą, kurios tuo pačiu padės Jums išskleisti sparnus, pakilti ir… nuskristi harmoningo gyvenimo link! Tobula dovana ne tik tiems, kurie myli gamtą, bet ir visiems, ieškantiems daugiau harmonijos ir įkvėpimo gyvenime.

Ši žavi knyga apie paukščių elgesį pakvies stabtelėti ir įsiklausyti, ką sako mažieji dangaus filosofai. Paukščiai – nuo subtilaus mažylio žvirblio iki didingojo erelio – viena iš nuostabiausių gyvybės rūšių Žemėje. Daug ko galima pasimokyti iš šių grožio bei elegancijos įsikūnijimų:

  • Kaip tapti nepriklausomu: ką reiškia, kai tave „išstumia iš lizdo“.
  • Kaip nebijoti būti pažeidžiamu: antis moko numesti senas plunksnas ir pakeisti jas naujomis, pakeliančiomis skrydžiui.
  • Lyčių lygybės: kas atsitinka, kai peri tėtis purplelis.
  • Apie įtakos ir galios prigimtį: ką varnas ir grifas žino apie įvaizdžio ir pasitikėjimo savimi svarbą.
  • Ir dar daugelio kitų dalykų – grožio bei laisvės pojūčio, kaip mylėti, kaip gyventi ir kaip garbingai mirti…

Elegantiška knyga, papildyta nuostabiais iliustratorės Joannos Lisowiec įvairių rūšių paukščių piešiniais, su prancūzišku žavesiu ir subtilumu pristato mūsų padangių draugus ir tai, ko galime iš jų pasimokyti, siekdami harmoningo gyvenimo.

Philippe J. Dubois – ornitologas ir rašytojas, apkeliavęs pasaulį, stebėdamas paukščius. Jis – kelių darbų apie klimato kaitą ir biologinę įvairovę autorius, buvęs „Delachaux et Niestlé“, seniausios pasaulyje leidyklos, leidžiančios knygas apie gamtą, vadovas. Elise Rousseau – literatūros ir filosofijos magistrė, gamtosaugininkė ir kelių darbų apie gamtą ir gyvūnus autorė.

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email