Automatinis vertėjas:
Autorius: Daiva Žukauskienė, Olga Pakalniškienė
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Geštalto terapeutės Daivos Žukauskienės ir mitybos specialistės Olgos Pakalniškienės parašyta knyga „Neparašyta knyga“ – tai daugelio moterų išpažintis, sudėta į vienos moters lūpas. Moters, kuri yra tokia kaip tu: dvejojanti dėl savo vietos po saule, kenčianti, abejojanti, siekianti pokyčių ir, svarbiausia, meilės. Moters, kuri savyje talpina visą moterų giminės istoriją. Moters, kuri blaškosi tarp jausmų ir pragmatiškumo santykiuose, tarp jausmo ir racionalaus pasaulio, tarp tikrovės ir svajų, tarp normalumo ir keistumo. Knyga lyg dienoraštis, fiksuojantis asmenybės pokyčius, keistas traumų nulemtas emocines ir fizines būsenas. Knygoje tikrovė susipina su vizijomis, sapnais, asmeninėmis refleksijomis. Dominuoja asmeninio augimo tema, kuri atskleidžiama mitybos specialistei ir psichoterapeutui darant įtaką knygos veikėjai.

Įvairiomis asmeninėmis praktikomis užsiimanti knygos herojė išminties ieško gamtoje, atokioje sodybos erdvėje, psichoterapijoje ir keisdama mitybos įpročius. Veikėjos kasdienybėje ataidi protėvių išmintis, pramočių balsai, prietarai, palinkėjimai, prakeiksmai ir liudijimai. Vidiniame moters pasaulyje įkalinta skaudi patirtis. Patirtis, kurios nevalia niekam viešinti, ji gėdinga ir nešvari.

Kiek yra pasaulyje tokia paslaptimi suteptų moterų, tylėjusių, tylinčių ir dar tylėsiančių, nusižeminusių ir susitaikiusių? Užrakintos lūpos ir užrakintos širdys, išduotos sielos ir perkeistos asmenybės. Ar daug kas išdrįsta keisti išoriškai atrodantį saugų ir tobulą gyvenimą?

Kokia ta paslaptis? Koks tai skausmas?

Kartu su Saliute versite jos gyvenimo puslapius ir neretai jums atrodys, kad verčiate savo gyvenimą. Stebėsite vienos moters vidinį pokytį ir atrasite tiesą – nėra vidinių ir išorinių pokyčių, yra tik vienas viską keičiantis pasiryžimas gyventi autentišką gyvenimą. Gyventi jaučiant ir mąstant, taisant klaidas, neapsimetinėjant ir drąsiai žvelgiant į ateitį. Pokyčio kaina yra didelė – teks nužudyti moterį ir ją vėl prikelti, teks pasirinkti, kuriuo vardu atsiliepti šaukiant.

Daiva Žukauskienė – geštalto terapeutė, trenerė ir lektorė. Darbinė patirtis psichikos sveikatos, pedagogikos, emocinio intelekto ugdymo srityse. Veda biblioterapijos, geštalto terapijos ir savęs pažinimo moterų stovyklas. Knygos „Skolinta iliuzija“ bendraautorė.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email