Autorius: Agnė Bausienė
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Elara susapnuoja keistą sapną ir skuba pasitarti su aiškiarege Idra. Ši pasako, kad tai pranašystė: netrukus danguje susijungs žvaigždės, ir visi, turintys magiškų galių žus – gamta privalo atsikratyti tais, kurie nepaklūsta jos dėsniams. Vienintelis būdas išsigelbėti – reikia surasti nukritusią žvaigždę ir ją sudaužyti.

Tuo tarpu Noroke gyvenimas teka savo vaga, vyksta atstatymo darbai, tačiau taikų gyvenimą temdo karingi Oto Valeno planai. Deimonas įsako sukviesti visus Noroko vyrus, kurie gali kautis ir juos apmokyti.

Nors aplink siaučia negandos, Deimonas ir Elara džiaugiasi savo meile, randa laiko romantikai. Netrukus Elara pajunta savyje naują gyvybę.

Žvaigždžių lietaus naktį Deimonas ir Ardenas suranda net dvi nukritusias žvaigždes.

Artėja lemtingoji naktis…

Ar rastosios žvaigždės išgelbės Noroko karalių giminę? Ar Elarai pavyks laiku suskubti į pagalbą? Ar verta bandyti likimo kantrybę siekiant galių, kurių žmonėms nelemta turėti?

Agnė Bausienė – TOP 10 skaitomiausia autorė Lietuvoje. Agnės romanus vienija tai, kad juose stiprūs jausmai, drąsi erotika pagardinami atsikvėpti neleidžiančiu veiksmu ir netikėtais siužeto posūkiais.

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email