Automatinis vertėjas:
Autorius: Gediminas Navaitis
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Prof. dr. Gediminas Navaitis – žymus psichologinio konsultavimo specialistas, daugelio mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnių, keturių dešimčių knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius.

G. Navaičio knyga „Princesė ir karžygys: pasakų psichologija“ nagrinėja pasakų psichologija, kolektyvinės pasąmonės archetipų atsiskleidimą pasakose, jų simboliuose.

Moksliškai, tačiau įdomiai ir suprantamai, remdamasis psichologinėmis įžvalgomis G.Navaitis kviečia skaitytojus naujai įvertinti unikalią pasakų išmintį, suprasti mitologijos, tautosakos, apeigų vaizdinius išreikštus jose, mokančius gyvenimo taisyklių, padedančių atskirti gėrį nuo blogio.

Knygos „Princesė ir karžygys: pasakų psichologija“ privalumas – pasakų psichologinės analizės darna su pateikiamais testais, leidžiančiais skaitantiems įsivertinti save, giliau suvokti savo asmenybę. Tam reikia praktikos, noro, o kartais ir drąsos.

Knyga „Princesė ir karžygys: pasakų psichologija“ skiriama psichologams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, kurie domisi vyro ir moters psichologija, jos simboliais pasakose bei pasikartojimu šiuolaikinėje literatūroje. Ji bus įdomi ir tėvams, kurie norėtų padėti vaikams, sukurti vaikui pritaikyta pasaką, galinčia padėti įveikti vaiko psichologinius sunkumus.

„Šia knyga – rašo G. Navaitis, – norėjau padėti geriau suprasti pasakų teikiamas galimybes pažinti save ir kitus“. Tai raginimas įsigilinti kaip vienas ar kitas pasakojimas veikė mūsų asmenybes.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email