Autorius: Harriet Lerner
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Klasika tapusi garsios psichoterapeutės Harriet Lerner knyga „Pykčio šokis“ pakeitė milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje ir padėjo daugybei moterų bei vyrų naujai pažvelgti į tarpusavio santykius.

Pyktis yra tai, ką mes kartais jaučiame. Jis visada turi priežastis ir nusipelno mūsų pagarbos bei atidumo. Mes turime teisę jaustis taip, kaip jaučiamės. Dr. Harriet Lerner sako, kad visuomet turime įsiklausyti į savo pyktį. Nors tai, jog pykčiui turime skirti savo dėmesį, yra seniai žinoma tiesa, kad moterys mokomos užgniaužti šį jausmą ir tylėti, neigti, kad jis egzistuoja arba išlieti jį tokiais būdais, kurie palieka bejėgiškumo ir beviltiškumo jausmą.

Įtraukiančioje ir itin išmintingoje knygoje „Pykčio šokis“ autorė moko ir moteris, ir vyrus atpažinti tikruosius pykčio šaltinius ir panaudoti juos kaip galingą priemonę ilgalaikiams pokyčiams.

Net jei iki šiol tikėjote, kad kartais tenka rinktis – išsaugoti santykius ar išlikti savimi, ši knyga pakeis jūsų požiūrį. Pyktis gali motyvuoti, padėti suprasti save ir pakeisti elgesį, tik reikia mokėti pasinaudoti juo. Jei pyktis yra šokis, tam, kad jį pakeistume, turime pakeisti šokio žingsnelius…

Pirmą kartą knyga „Pykčio šokis“ buvo išleista 1985 metais ir jau kelis dešimtmečius gelbsti milijonus žmonių, moko juos, kaip pyktį paversti konstruktyvia jėga. Knyga „Pykčio šokis“ išleista 29 šalyse, jos parduota daugiau nei per 3 mln. egzempliorių.

„Iš visų knygų moterims apie asmeninius santykius ir jų keitimą ši yra pati solidžiausia. Joje ras įkvėpimo visos moterys, kad ir kokio amžiaus būtų, kad ir kokį išsilavinimą ar gyvenimo patirtį turėtų.“
Peggy Papp, Ackermano šeimos terapijos institutas, Niujorkas

Harriet Lerner (g. 1944 m.) – amerikiečių psichologė, psichoanalitikė ir psichoterapeutė, viena žinomiausių ir mėgstamiausių santykių eksperčių. Išskirtinė lektorė, įvairių dirbtuvių ir grupių terapijų vadovė. Su vyru gyvena Lorenso mieste Kanzase, turi du sūnus.
Nuo 1972 m. iki 2001 m. ji buvo personalo psichologė Menningerio klinikoje, Karlo Menningerio psichiatrijos mokyklos fakulteto narė ir vadovė. Per šį laiką ji paskelbė daugybę publikacijų apie moterų ir šeimos santykių psichologiją, persvarstydama tradicines psichoanalitines sąvokas, kad jos atspindėtų feministinės ir šeimyninės sistemos perspektyvas.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email