Autorius: Anders Roslund
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Švedų autorius Anders Roslund įtempto siužeto trileryje „Saldžių sapnų“ vėl suveda skaitytojus su komisaru Evertu Grensu ir slaptu policijos bendradarbiu Pytu Hofmanu, pažįstamais iš knygos „Ilgiausių metų“. Įtraukia jau nuo pirmo puslapio!

Komisaras Evertas Grensas vis dar jaučia širdgėlą dėl savo mirusios žmonos. Lankydamas kapines jis susipažįsta su moterimi, ateinančia aplankyti tuščio dukrelės kapo. Kadaise vos ketverių sulaukusi mergaitė buvo pagrobta ir nei gyvos, nei mirusios jos niekas nerado.

Susidomėjęs pagrobimo byla komisaras Evertas pradeda kapstytis po senus archyvus ir atranda, kad tuo pačiu metu dingo dar viena keturmetė.

Evertas Grensas įsitraukia į prieš daugybę metų apleistą tyrimą ir pamažu į paviršių pradeda lįsti kraupios detalės. Galiausiai komisaras kreipiasi į buvusį slaptą policijos bendradarbį Pytą Hofmaną, nors kadaise žadėjo palikti jį ir jo šeimą ramybėje. Tačiau Pytas žino kelią į nešvariausius ir pavojingiausius visuomenės užribio sluoksnius. Partnerių laukia netikėtas susidūrimas su blogiu, kurį sunku įsivaizduoti net visko mačiusiems.

Detektyvas „Saldžių sapnų“ – įtemptas, tamsus, bauginantis ir išlaikantis geriausias skandinaviško trilerio žanro tradicijas. Knygos veikėjų psichologiniai portretai įtikinami, o atskleidžiamas blogis verčia gūžtis – jis šalia mūsų.

Anders Roslund (g. 1961 m.) – garsus švedų rašytojas ir žurnalistas, nacionalinio transliuotojo laidos „Kultūros naujienos“ įkūrėjas. Dirbdamas naujienų reporteriu autorius specializavosi kriminalinių ir socialinių temų srityje. Ši patirtis atspindi ir jo įtemptuose trileriuose. Anders Roslund buvo apdovanotas „International Dagger“ prizu už geriausią Europos detektyvą, taip pat „Stiklinio rakto“ prizu už geriausią Skandinavijos kriminalinį romaną. Rašytojo knygos verčiamos į beveik keturiasdešimt kalbų.

Jei mėgstate skandinaviškus trilerius, rekomenduojame „Saldžių sapnų“ įsigyti internetu. Trumpas aprašymas žada įtampą ir baugią atmosferą. Ieškote kitokių skaitinių? Pirkti online rasite labai įvairių knygų, o pasinaudoję gerų kainų, akcijų ir išpardavimų pasiūlymais jų įsigysite pigiau. Verta pasidomėti kitų skaitytojų apžvalgomis ir atsiliepimais. Jie padeda išsirinkti. Taip pat atsižvelkite į informacinę leidinio santrauką, kurioje rasite aprašymą, virtualių ištraukų, puslapių skaičių, leidimo metus ir kitų naudingų detalių.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email