Automatinis vertėjas:
Autorius: Lina Rudaitienė
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

„Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ – Linos Rudaitienės autorinė knyga, kurioje aprašomi tikslūs metodai, kaip reikia išmokti prigimtinio sąmoningo kvėpavimo ir integruoti jį į savo gyvenimą.

Knyga paremta apie 30 metų įvairių kvėpavimo technikų asmenine praktika, apie 20 metų individualių ir grupinių kvėpavimo, saviugdos, dvasinių dėsnių pažinimo ir kt. mokymų patirtimi.

Sąmoningas prigimtinis kvėpavimas padės jaustis vis geriau, išmokti valdyti savo reakcijas, dėmesį, energijas, koreguoti savo būseną. Taip pat pagelbės paleidžiant įtampas, gerinant savo būties kokybę, savijautą bei įprasminant sėkmingą veiklą.

Knygoje „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ prigimtinis kvėpavimas nuosekliai perauga į vis labiau sąmoningą, energetinį ir galiausiai dvasinį kvėpavimą. Čia gausu kvėpavimo atspalvių, kurie savo spektru išsiskleidžia skirtingais pritaikymo būdais kasdienybėje: kaip pažinti save, savo Sielą, dvasinę prigimtį, pradėti sąmoningą dvasinį gyvenimą, atrasti savo svarbiausius tikslus ir pašaukimą. Knygoje „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ išsamiai pristatomi teminiai kvėpavimo pavyzdžiai, vedantys į kūrybišką kvėpavimo pritaikymą gyvenime.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email