Autorius: Viltė Sabalienė
Kategorija: Naujos knygos

„Sapniukas Liukas ir Sidabrinis kabliukas“ – knyga apie miegą, jo svarbą ir pasaulius, į kuriuos nukeliaujame pasinėrę į sapnų karalystę. Nors knygutė skirta vaikams, tačiau jos istorija pritrauks ir jau užaugusius vaikus – autorė Viltė Sabalienė, kurdama istoriją siekė, kad būtų įdomu visiems, nepriklausomai nuo amžiaus.

Knygelė ypatinga – iliustracijas kūrė garsus dailininkas Vladas Mackevičius, o sapnų pasaką lydės „Kvapų namuose“ kurtas „Sapniuko Liuko miego aliejus“, kuris bus kartu su knyga.

„Visos mamos turi stebuklingus vaikus, kuriems dovanoti stebuklus norisi nuo ryto iki vakaro. Tai ne šiaip pasaka vaikams. Tai – stebuklinga ir labai įtraukianti istorija mūsų stebuklams prieš miegą apie miegą. Saldžių, spalvotų ir minkštų sapnų!“ – Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Marijos Barboros mama, TV laidų ir renginių vedėja, visuomenės veikėja.

„Augindama dukrytę dar kartą įsitikinau, koks svarbus žmogui ir dideliam, ir mažyčiui yra miegas. O dar jei pavyksta jį prisijaukinti saldų ir su spalvotais sapnais! Ši istorija – vienas iš būdų tai padaryti.“ – Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Kornelijos mama, aktorė, TV laidų vedėja.

„Tikra pojūčių puota. Tikiu, kad ši istorija padės užmigti daugeliui vaikučių“ – Erica Jennings, Prano, Antano ir Gajos mama, dainininkė ir dainų autorė.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email