Automatinis vertėjas:
Autorius: Sherryl Woods
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Nugalėjus baimę galima vėl džiaugtis gyvenimu.

Reilina Hamond išdrįso palikti smurtaujantį vyrą ir rado prieglobstį Serenityje. Puikiosios Magnolijos suteikė paramą ir saugumą, kurio taip reikėjo gyjant. Tačiau, praėjus metams, patirta trauma vis dar neleidžia jaunai moteriai išeiti iš namų. Kai vos neįvyksta nelaimė, Reilina nusprendžia pagaliau kreiptis profesionalios pagalbos.
Palaikoma ir drąsinama draugių ji pradeda nelengvą kelionę gijimo link. Pakeliui sutinka šerifo padėjėją Karterį Rolinsą. Vyras supranta, kodėl Reilina jaučiasi įstrigusi namuose, ir nori, kad jai pasisektų išsivaduoti. Jis net pasiryžęs priartinti išorinį pasaulį, kol ji bus pasiruošusi su juo susidurti.
Reilina ir Karteris tampa vis artimesni. Netrukus Reilinai teks nuspręsti, ar verta rizikuoti nerti gilyn. O gal jiedviem skirta tik viena saldi vasara?

Sherryl Woods tęsia pasakojimą apie antrąją Puikiųjų Magnolijų kartą, plėtodama mažo miesto dramų, artimos draugystės, šeimos susivienijimo temas ir jautriai aptardama socialinius ir emocinius iššūkius. – Lynne Welch

Šaltinis: www.knygos.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email