Autorius: JD Kirk
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Buvęs karys, buvęs policininkas. Nūnai žmogus ant bedugnės krašto.

Atstumtas senųjų kolegų, buvęs Škotijos policijos vyriausiasis inspektorius Robertas Hunas priverstas griebtis atsitiktinių darbų ir kartais gal per daug išgeria viskio.

Vieną vėlų vakarą labai netikėtai jį aplanko senas bičiulis, su kuriuo Hunas tarnavo Specialiosiose pajėgose, ir paprašo pagalbos: jau keletą mėnesių dingusi jo dvidešimtmetė dukra, policijos tyrimas baigėsi nesėkme, ir jam reikia pagalbos, kurią gali suteikti tik Hunas.

Be to, Hunas jam skolingas.

Nuo Škotijos aukštumų iki nesaugių Londono gatvių atkakliai ieškodamas merginos, Hunas susitinka su senais draugais ir susiduria su klastingais priešais — tais, kurie žino, kas nutiko Karolinai ir šimtams tokių pražuvėlių kaip ji.

Išsikėlęs tikslą Hunas įgauna kone antgamtinių jėgų ir tampa pavojingu priešininku.

Galbūt jis reputaciją susiteršęs buvęs faras, galbūt alkoholikas ar pamišėlis, bet Bobas Hunas vis dar puikiai atskiria juoda ir balta, vis dar tiki teisingumu.

Ir tas nepraustaburnis p*** paaukos visas savo jėgas.

„Šiaurės vėjas“ – naujosios veiksmo trilerių serijos romanas, kuris neabejotinai sužavės Lee Childo, Jameso Pattersono ir Marko Dawsono gerbėjus.

„Džekas Ryčeris“ ir „Traukinių žymėjimas“ viename.“

Thrilling Fiction

JD Kirkas — daugelį apdovanojimų pelniusio rašytojo, scenaristo ir komiksų kūrėjo Barry’io Hutchinsono literatūrinis slapyvardis.

Gimęs ir užaugęs Fort Viljamo miestelyje Škotijos aukštumose, Barry’is, arba JD (vadinkite kaip patinka), devynerių metų panoro tapti rašytoju, kai vienam maloniam bibliotekininkui parodė savo sukurtą siaubingai trumpą istoriją, o šis, ant sąsiuvinuko užrašęs berniuko vardą, kūrinėlį padėjo į lentyną.

Nuo to laiko kaip Barry’is Hutchinsonas jis parašė per 140 knygų vaikams ir daugiau kaip 15 kūrinių suaugusiesiems, o dabar nuoširdžiai mėgaujasi „žudydamas“ žmones kaip JD Kirkas.

Barry’is tebegyvena Fort Viljame su žmona ir dviem vaikais.

Jis net neįsivaizduoja, ką reiškia JD.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email