Autorius: Lindsay C. Gibson
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Lindsay C. Gibson savo knygoje „Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai. Kaip pagyti nuo žaizdų, kurias paliko emociškai tolimi, atstumiantys ar į save įsitraukę tėvai“ klausia – ar esate vienas iš tų žmonių, kurie užaugo su emociškai nesubrendusiais tėvais? Jeigu taip, greičiausiai, iki šiol jaučiate skausmą ir sumaištį, pyktį ar nuoskaudą, jums sunku užmegžti šiltus ir artimus santykius su jus supančiais žmonėmis.

Didžiuma mūsų baimių, nerimo ir pykčio susiję su vaikystės išgyvenimais. Galbūt jūsų tėvai buvo pernelyg emocionalūs, pernelyg neadekvačiai reaguodavo į kasdienybės įvykius ir paliko jums nerimo ir nesaugumo jausmą; galbūt jie buvo visų ir visko tobulintojai, arba atvirkščiai, vengdavo susidurti su nemaloniais dalykais ir neišugdė sugebėjimo dorotis su kasdien pasitaikančiomis nesunkiai išsprendžiamomis problemomis; galbūt jūsų tėvų poreikiai būdavo svarbesni už jūsų emocines reikmes ir jūs jaučiatės apleisti ir išduoti; galbūt jums tiesiog trūko priežiūros, o jūsų jausmai būdavo ignoruojami; galbūt jums teko bandyti kompensuoti nebrandų tėvų elgesį ir prisiimti atsakomybes, kurios jums pagal amžių buvo per sudėtingos.

Knyga „Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai“ padės ne tik atpažinti emociškai nebrandaus elgesio modelius, bet, svarbiausia, pateiks šios problemos sprendimo būdus. Ši knyga parašyta profesionalios psichologės, gebančios tinkamai kreiptis į skaitytoją ir padedančios jam pažinti save.

Knygos „Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai“ autorė Lindsay C. Gibson yra privačios praktikos klinikinė psichologė, specializuojasi individualioje psichoterapijoje, konsultuoja emociškai nesubrendusių tėvų suaugusius vaikus. Ji išreiškia viltį, kad suprasdami savo artimųjų emocinį nebrandumą, galime susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir išsivaduoti nuo vaikystėje patirto žalingo ir gluminančio poveikio.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email