Automatinis vertėjas:
Autorius: Helen Fields
Kategorija: Grožinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Sveiki atvykę į Edinburgą – Europos žmogžudysčių sostinę.

Roko festivalio įkarštyje papjaunamas labdaros darbuotojas. Jis po kelių minučių miršta. Tūkstantinėje minioje užpuoliko niekas nepastebėjo.

Kitą savaitę vieno Edinburgo skersgatvio konteineryje randamas pradinių klasių mokytojos kūnas — ji pasmaugta savo pačios medvilnine skarele.

Detektyvai inspektoriai Ava Terner ir Lukas Kalanakas neturi nei jokių įkalčių, nei jokių motyvų — kol įvairiose miesto vietose ant pastatų sienų ima rodytis grafičiai, apibūdinantys kiekvieną auką.

Tik tada, kai susigaudo, jog šitie žodžiai užrašyti ne po, o prieš žmogžudystes, jiedu suvokia, kad žudikas taip paskelbia savo būsimą auką… ir kuo ji nekaltesnė, tuo geriau.

Pasinaudodama savo patirtimi ir žiniomis, buvusi baudžiamosios ir šeimos teisės specialistė Helena Fields kuria nepaprastai autentiškus veikėjus ir siužetus. 

Helena Fields studijavo teisę Rytų Anglijos universitete, vėliau mokėsi Londono Advokatų rūmų Teisės mokykloje (Inns of Court School of Law). Užbaigusi teisės praktiką, tapo Midl Templo (Middle Temple) advokatų rūmų nare ir trylika metų pradirbo baudžiamosios ir šeimos teisės srityje. Gimus antrajam vaikui, ji pasitraukė iš teisininkų gretų.

Šiuo metu rašytoja kartu su savo vyru Davidu vadovauja filmų prodiusavimo įmonei bei dirba scenarijų rašytoja ir prodiusere. Romano „Tobuli palaikai“ veiksmas vyksta Škotijoje, nes čia rašytoja teigia jaučianti vienybę su pasauliu. Helena Fields kartu su vyru, trimis vaikais ir dviem šunimis gyvena Hampšyre. 

Visos jos detektyvų apie Luką Kalanaką serijos knygos tapo perkamiausiais „Amazon“ bestseleriais. 2020 m. naujausias serijos romanas Perfect Kill pateko į Detektyvinių romanų rašytojų asociacijos Ijeno Flemingo „Plieninio durklo“ apdovanojimo ilgąjį kandidatų sąrašą. Kiti jos romanai buvo įtraukti į Škotijos metų detektyvo ir Makilveinio premijos ilguosius sąrašus. Helena Fields taip pat yra išleidusi teisinį trilerį Degrees of Guilt HS Chandler pavarde. Perfect Crime kartą tapo populiariausia garsine knyga, aplenkusia net Mišelės Obamos knygą. 2020 m. „Tobuli palaikai“ pateko į Nyderlandų metų detektyvo „Bronzinio šikšnosparnio“ apdovanojimo trumpąjį sąrašą. Helenos Fields knygos išverstos į šešiolika kalbų ir parduodamos bei noriai skaitomos visame pasaulyje, taip pat ir JAV, Kanadoje, Australijoje bei Azijos šalyse.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email