Autorius: Gitana Ginkevičė
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Knygą „Verslo sparnai“ sudaro septyni skyriai. Kiekviename aprašoma, kaip:

1. Atrasti ir patikrinti idėją, aprašyti verslo strategiją. Iš kur semtis idėjų? Kaip patikrinti verslo idėjos poreikį rinkoje ir pelningumą? Kaip aprašyti vieno puslapio verslo strategiją, kad būtų aišku, ką ir kaip ketinu daryti?

2. Sudaryti verslo planą. Verslo planas ypač reikalingas tiems, kurie planuoja ieškoti investuotojų ar kitų verslo finansavimo šaltinių.

3. Įregistruoti verslo formą ir žinoti mokesčius. Kurią verslo formą pasirinkti? Individualią veiklą ar steigti įmonę? Kokie mokesčiai manęs laukia? Ar mano veiklai reikia licencijų?

4. Sukurti patikimą, atpažįstamą verslo įvaizdį. Kaip sukurti profesionalų verslo įvaizdį, neskiriant didelių investicinių lėšų?

5. Sukurti interneto svetainę. Kokią interneto svetainės platformą rinktis? Kas turi būti pateikta svetainėje? Kaip sukurti parduodančią svetainę?

6. Susipažinti su skaitmeninės rinkodaros priemonėmis ir kanalais. Kuriuos reklamos kanalus rinktis jums? Kokie reklamos kanalai duoda didžiausią grąžą? Kaip užsakyti reklamą? Kaip matuoti rezultatus? Kaip sukurti ir administruoti „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“ ir kitus socialinių tinklų puslapius?

7. Efektyviai auginti pardavimų apimtis. Ką rašyti reklamoje, kad ji paskatintų klientą pirkti? Kokios yra pardavimus didinančios strategijos? Rasite konkrečių pavyzdžių, kaip viešinti produktų pardavimo ar paslaugų verslą?

Šis pagalbininkas skirtas visiems, kurie svarsto paversti savo mėgstamą veiklą ar idėją pelningu verslu.

Knygos autorė – Gitana Ginkevičė, baigusi informacinių technologijų magistro studijas, nuo 2012-ųjų aktyviai praktikuojasi taikydama skaitmeninę rinkodarą. Praktinių skaitmeninės rinkodaros mokymų lektorė konsultuoja smulkius verslininkus, kaip technologijų pagalba galima populiarinti savo verslą ir aktyvinti pardavimus.

Išskirtinis autorės bruožas – aiškiai pateikti informaciją. Dalyvių, kurie mokėsi pas Gitaną, dažniausiai atsiliepimuose pamini žodžius „aiškiai“, „nuoskeliai“, „informatyviai“. Dabar mokymų medžiagą ir dar daugiau Gitana sudėjo į knygą.

Šaltinis: www.patogupirkti.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email