Autorius: Carl Gustaf Mannerheim
Kategorija: Dalykinė literatūra,Naujos knygos
Vieta: Viešoji biblioteka

Carl Gustaf Mannerheim ŽMOGUS, ĮVEIKĘS RUSIJĄ. LEGENDINIO MARŠALO ATSIMINIMAI (SUOMEN MARSALKAN MUISTELMAT I-II)

„Tai pavyzdys būsimoms kartoms, kad su ryžtu ir pasitikėjimu savimi maža valstybė, reikalui esant, gali apsiginti nuo daug stipresnio priešo.“ – Generolas majoras Jonas Algirdas Kronkaitis

Kaip Suomijai pavyko išvengti Rusijos okupacijos

PREZIDENTAS, KAREIVIS, STRATEGAS… ŽMOGUS, APSAUGOJĘS SUOMIJĄ NUO LIETUVOS LIKIMO

Jūsų rankose – unikalus dokumentas ir laikui atspari instrukcija, kaip apsisaugoti nuo Rusijos erelio, visuomet godaus aplinkinių teritorijų, klastingo Vakarų civilizacijos priešo.

Maršalas Carlas Gustafas Mannerheimas (1867–1951) yra viena iš įspūdingiausių XX a. asmenybių ir išskirtinis karininkas, dalyvavęs visuose didžiausiuose XX a. pirmosios pusės konfliktuose: rusų ir japonų, sovietų ir suomių, Pirmajame ir Antrajame pasauliniuose karuose. Jis išvijo iš gimtinės bolševikus ir iškovojo jai nepriklausomybę, jo iniciatyva pastatyti Manerheimo linija vadinami įtvirtinimai, kurie apsaugojo Suomiją nuo Lietuvos, Latvijos ir Estijos likimo – sovietų okupacijos. C. G. Mannerheimo atsiminimai – unikalus epochos dokumentas, kuriame kareiviškai tiksliai dėstydama faktus ir įžvalgas atsiskleidžia jausminga, be galo tėvynę mylinti asmenybė.

Šaltinis: www.knyguklubas.lt

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email