Meno kryptis‘ 3

Projekto tikslas – skatinti jaunimo kūrybinę saviraišką, tobulėjimą, domėjimąsi ir tarpusavio bendravimą. Įkvėpti pačius imtis kūrybinių veiklų, įgyti pasitikėjimo, siekti savo tikslų. Kurti kūrybingo jaunimo bendruomenę kurti kūrybingo jaunimo bendruomenę, veiklią miesto kultūros kontekste.

Projekto tikslinės grupės: jaunimasir kiti kūrybai „prijaučiantys“ Marijampolės savivaldybės bendruomenės asmenys, svečiai iš kitų miestų.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2024 m. balandžio 15 d. iki gruodžio 15 d.

Dalinai finansuoja: Marijampolės savivaldybės atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programa (2 730,00 EUR).

Projekto partneriai: Kalvarijos meno mokykla; Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro (VVJC) Vizualiųjų menų būrelis.

Trumpas projekto veiklų aprašymas

„MENO KRYPTIS” tai Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje veikiančios atviros jaunimo erdvės (Multicentro) projektas jaunimui. Šis projektas kalba apie tai, kaip jaunam žmogui svarbu „atrasti ryšį“, būti išklausytam ir išgirstam, nepasmerktam dėl naujų idėjų. Kaip tokių problemų sprendimo būdą pasirenkame „kitoniškus“ renginius su įdomiais ir daug pasiekusiais žmonėmis, aktualiais ne tik jaunam, bet ir vyresniam žmogui, ne tik čia, bet ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Projekto įgyvendinimo metu bus organizuojami muzikiniai renginiai „DJ tarp knygų“, pritraukiantys kūrybingą miesto auditoriją, formuojantys teigiamą ir modernų bibliotekos įvaizdį būtent jaunimui, susitikimai su menininkais įkvepiantys nebijoti kurti, bandyti, meniniai workshopai, parodos, konkursai ir kūrybinės edukacijos. Organizuojamos veiklos suteiks įvairovės mūsų miesto kultūriniam gyvenimui, padės formuoti teigiamą jaunuolių požiūrį į kūrybą ir kuriančiąją bendruomenę. Puoselėjama Multicentre užgimusi saviraiškos erdvė įtrauks bei suteiks jaunam žmogui erdvę ne tik jo laisvalaikiui, kūrybai, bet ir bendravimui su  bendraminčiais, meno pasaulio atstovais, leis patiems prisidėti prie viso projekto veiklų organizavimo savanoriaujant.

Projekto vadovas – Augustina Miknevičiūtė, Viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro vyresn. bibliotekininkė, tel. +370 621 94787, el. paštas a.mikneviciute@marvb.lt

Daugiau informacijos: www.marvb.lt