MENOpolis 2024

Projekto tikslas – skatinti kūrybinių raiškų įvairovę, prisidėti prie kultūros aktualizavimo per skirtingas meno formas, kuriant patrauklias kultūrines paslaugas.

Projekto tikslinės grupės:  atminties, švietimo ir kūrybinių organizacijų atstovai, marijampoliečiai.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2024 m. gegužės 1 d. – rugsėjo 30 d.

Dalinai finansuoja: Marijampolės savivaldybės administracijos Kultūros programa (4.000,00 EUR)

Trumpas projekto veiklų aprašymas

Kultūrinės paslaugos ir matomumas užtikrins ir skatins visuomenę domėtis, dalyvauti ir kurti. Siūlomas patrauklus pateikimas, prieinamas tiek bibliotekos erdvėse, tiek jaukiose terasos ar Vytauto Didžiojo parko erdvėse. Šiltuoju sezonu numatoma organizuoti kultūrinių susitikimų ciklą „Vasaros susitikimai bibliotekos terasoje“, kuriuose ypač derės poetinis žodis, muzika ir meniniai vaizdai. Niūriais rudens vakarais siūlomi „Rudens etiudai“ ir „Žiemos etiudai“  su romantikos ir žaismingos akimirkos jausmu, jaukiais pašnekesiais, parodomis ir kultūriniais susitikimais.

Vienas iš svarbiausių projekto rezultatų – patraukliomis formomis, pasitelkus netradicines erdves ir naujas formas populiarintos 3 meno šakos – poezija, muzika ir dailė. Didelio susidomėjimo sulauksiančias iniciatyvas planuojama vykdyti kasmet, organizuojant tradicinius MENOpolius bibliotekos kiemelyje įrengtoje terasoje ir kitose erdvėse.

Projekto vadovas – Alma Stočkuvienė, Lankytojų aptarnavimo centro vyriausioji metodininkė, tel. +370 673 38199, el. paštas   a.stockuviene@marvb.lt

Daugiau informacijos: www.marvb.lt