Projektas „Atvira erdvė tavo laisvalaikiui“

Projekto tikslas – sumažinti neigiamą socialinės aplinkos įtaką jaunimui, suteikiant jiems galimybę turiningai praleisti laisvalaikį.

Tikslinė grupė – jaunimas (14-29 metai) ir asmenys dirbantys su jaunimu.

Projekto trukmė  – 2019-08-01 – 2019-12-23.

Rėmėjai: 

RėmėjasSuma
Marijampolės savivaldybės Atvirųjų jaunimo centrų ir Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programa. 1800,00 Eur

Projekto partneriai:  Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“, LJS „Žingsnis” Marijampolės skyrius.

Trumpas projekto aprašymas – Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje veikiantis Multicentras vykdo atviros erdvės funkcijas. Veiklos prioritetas – organizuoti prasmingą veiklą jaunimui ir užtikrinti saugaus laisvalaikio galimybes savirealizacijos erdvės nerandantiems žmonėms, palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką ir visuomenę.

Organizuojant veiklas jaunimui, labai svarbu bendrai veiklai sujungti skirtingų socialinių grupių jaunuolius. Žaidimų turnyrai, kūrybinės dirbtuvės, filmų peržiūros-diskusijos skatina bendrauti visus, nekreipiant dėmesio į tarpusavio skirtumus. Multicentro darbuotojai turi didelę darbo su jaunimu patirtį, tačiau organizuojant veiklas jaunimui, turimas žinias būtina nuolat atnaujinti. Vienas iš efektyvesnių būdų – dalijimasis gerąja patirtimi tarpusavyje. Lietuvoje yra daug įdomiai dirbančių jaunimo erdvių ir daug jaunimo darbuotojų su kuriais svarbu palaikyti ryšį ir dalintis patirtimi.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Raminta Liubelionienė, Vaikų ir jaunimo edukacijos centro vedėja, tel. 8 343 91553, el. paštas  r.liubelioniene@marvb.lt