Projektas „Elektra iš gamtos“

Projekto tikslas – supažindinti vaikus ir jaunimą su atsinaujinusios energijos vartojimo galimybėmis pramonėje ir namuose, pasitelkiant edukacijas, paskaitas, diskusijas ir kūrybinius darbus.

Tikslinė grupė – vaikai ir jaunimas iki 29 m.

Projekto trukmė  – 2021-03-01 – 2021-11-30

Rėmėjai:   Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialioji programa (800,00 Eur).

Trumpas projekto aprašymas – akivaizdūs klimato pokyčiai skatina imtis priemonių, kurios padėtų sumažinti žmonių neigiamą poveikį gamtai. Projekto metu siekiama didinti vaikų ir jaunuolių sąmoningumą ir atsakomybę už daromą žalą gamtai bei suteikti žinių atsinaujinančios energijos ir panaudojimo srityse.

Vaikų ir jaunimo edukacijos centre vyks edukacijos „Elektros energija iš gamtos“, kurių metu vaikai bus supažindinti su žaliąja energija.  Bus organizuojamos diskusijos-paskaitos su savo srities žinovais, kurios leis vaikams ir jaunimui įtvirtinti savo žinias.  Vyks kūrybinės dirbtuvės, bus organizuojama fotografijų paroda, kuri atskleis susiformavusią pasaulėžiūrą ir paskatins domėtis alternatyviąja energetika.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Gerda Matusevičienė, Vaikų ir jaunimo edukacijos centro vyresn. vadybininkė, tel. 8 343 91553, el. paštas   g.matuseviciene@marvb.lt