Projektas „Festivalis „Reali virtualybė 3“

Projekto tikslas – plėsti Marijampolės krašto meninės ir kultūrinės atminties sklaidą, panaudojant  mokslo, technologijų, kultūrinių iniciatyvų formas, kurios harmoningai derėtų šiuolaikinėje aplinkoje.

Tikslinė grupė – marijampoliečiai ir miesto svečiai: vaikai, jaunimas, suaugę ir senjorai.

Projekto trukmė  – 2020-09-01   iki 2020-12-15

Rėmėjai:   Marijampolės savivaldybės kultūros programa (3000,00 Eur).

Projekto partneriai:  Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“ Marijampolės skyrius, Marijampolės meno mokykla; Magijos teatras „DiArchy“.

Trumpas projekto aprašymas – 2020 m. marijampoliečius ir miesto svečius pakviesime į interaktyvų REALIOS VIRTUALYBĖS3 festivalį, kurio metu kristalizuosime nuo technologijų priklausomą tikrovės realumą, skatinsime fragmentuoti informaciją apie mus pačius ir mus supančią aplinką: mūsų darbą, laisvalaikį, rūpesčius ir net apie tai, kaip atrodome, ką jaučiame. Fantastinis meno, mokslo, išradimų pasaulis tolygiai susijęs su kasdiene mūsų veikla, todėl inovatyviais sprendimais ir technologijų pagalba sieksime atskleisti tikrumo ir netikrumo iliuzijos raiškos priemones. Festivalio metu siūlysime lankytojams naujas fantastinio pasaulio pažinimo formas, kviesime pabendrauti su bendraminčiais, susitikti su įdomiais ir kūrybingais žmonėmis,  siūlysime dalyvauti kūrybinėse pojūčius lavinančiose iniciatyvose, užsiėmimuose, žaidimuose, išvysti iliuzijos meno pasirodymus, parodysime tai, kas dar nematyta.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Jūratė Pajaujienė, Lankytojų aptarnavimo centro vedėja, tel. 8 343 50714, el. paštas  j.pajaujiene@marvb.lt