Projektas „Festivalis „Reali virtualybė 4“

Projekto tikslas – plėsti Marijampolės krašto meninės ir kultūrinės atminties sklaidą, panaudojant  mokslo, technologijų, kultūrinių iniciatyvų formas, kurios harmoningai derėtų šiuolaikinėje aplinkoje.

Tikslinė grupė – marijampoliečiai ir miesto svečiai: vaikai, jaunimas, suaugę ir senjorai

Projekto trukmė  – 2021-09-01   iki 2021-10-01

Rėmėjai:   Marijampolės savivaldybės kultūros programa (3000,00 Eur)

Projekto partneriai:  Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“ Marijampolės skyrius; Marijampolės kolegija; VšĮ Lispa“

Trumpas projekto aprašymas – 2021 m. biblioteka mini šimto metų sukaktį. Visus metus vyksiantis šimtmečio renginių ir užsiėmimų ciklas kvies dar kartą peržvelgti amžiaus tėkmę. Ketvirtus metus rengiamas festivalis „Reali virtualybė“ šiemet marijampoliečius ir miesto svečius pasitinka šūkiu – įkvėpk ateities, todėl praeities kontekste pakviesime žvilgtelti į ateities perspektyvą. Festivalio  metu bus aktualizuojama Lietuvos ir Marijampolės istorinė atmintis, pasitelkiant šiuolaikines interaktyvias technologijas ir kuriant patrauklias ir kultūriniu turiniu vertingas virtualias paslaugas. Festivalis kvies susitikti su įdomiais ir kūrybingais žmonėmis, aktualizuojančiais išmaniojo amžiaus tendencijas ir ateities perspektyvas. Pasitelkiant įvairias meno, interaktyvių technologijų, tradicinių formų priemones, technologines inovacijas ir jų koreliaciją su kasdieninėmis veiklomis, plės šiuolaikinės kultūros reikšmę bendruomenės suvokime, skatins pozityvius Marijampolės krašto žmonių pokyčius, jų įsitraukimą į kultūrines veiklas. Festivalio metu bus atkleistas bibliotekos veidas, kuriame dera šimtmečio istorija, šiuolaikiškumas ir programuojama ateitis. 

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Jūratė Pajaujienė, Lankytojų aptarnavimo centro vedėja, tel. 8 343 50714, el. paštas  j.pajaujiene@marvb.lt