Projektas „Festivalis „Reali virtualybė“

Projekto tikslas – aktualizuoti ir populiarinti skaitymą ir jo svarbą šiuolaikinėje skaitmeninėje eroje, įprasminant skaitymo, literatūrinio išprusimo, raštingumo prasmes šiuolaikiškos, iškalbingos, kūrybingos, imlios aplinkos pokyčiams asmenybės tapsme. Projekto tikslas bus pasiekiamas įgyvendinant festivalį „Reali virtualybė.

Tikslinė grupė – marijampoliečiai ir miesto svečiai: vaikai, jaunimas, suaugę ir senjorai.

Projekto trukmė  – 2023-11-01   iki 2023-12-01

Rėmėjai:   Marijampolės savivaldybės kultūros programa (4.000,00 Eur).

Projekto partneriai:  Europe Direct informacijos centras.

Trumpas projekto aprašymas. Šiais metais festivalis „Reali virtualybė“ aktualizuos vieną pamatinių bibliotekos ir kiekvieno žmogaus asmenybės tapsmo vertybių – skaitymą ir meilę knygai visoms amžiaus grupėms. Festivalio programa pakvies į kūrybiškumą, imlumą šiuolaikinėms tendencijoms, lojalumą tradicinėms vertybėms atskleidžiančius renginius, veiklas, užsiėmimus. Skaitymo populiarinimo bus siekiama per kūrybiškos, meniškos ir sėkmingos šiuolaikiniame pasaulyje asmenybės kompetencijas. Skaitymui neabejinga bendruomenė bus telkiama organizuojant šias veiklas ir užsiėmimus: retorika ir viešasis kalbėjimas, susitikimai su knygų, visuomeninių iniciatyvų autoriais, renginių ir laidų vedėjais, dainuojamosios poezijos atlikėjais. Tai ir dokumentinio filmo peržiūra, knygrišystės amato edukacinė pamoka vaikams, susitikimas su knygos personažais, pristatančiais rašytinio žodžio istoriją jaunajai kartai, mokslinių išradimų pasirodymai.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Jūratė Pajaujienė, Lankytojų aptarnavimo centro vedėja, tel. 8 651 35245, el. paštas  j.pajaujiene@marvb.lt

Mariajmpolės savivaldybė