Projektas „Kartos kartu: bendrystė ir draugystė“

Projekto tikslas – paneigti nusistovėjusią nuostatą dėl nesusikalbančių skirtingų kartos atstovų ir šį ryšį sutvirtinti, pasitelkiant atitinkamai kartai būdingus užsiėmimus ir edukacijas.

Tikslinė grupė – Paaugliai 16–18 metų, suaugusieji, senjorai.

Projekto trukmė  – 2023-04-01–2023-10-31

Rėmėjai:   Marijampolės savivaldybės kultūros programa (1.300,00 Eur).

Projekto partneriai: Europe Direct informacijos centras, Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Trumpas projekto aprašymas. Atsižvelgdama į sėkmingus projekto „Silver age“, įgyvendinto pagal  Europos kaimynystės priemonę, rezultatus ir dalyvių pageidavimus Biblioteka siekia plėtoti vyresnio amžiaus žmonių įsitraukimą į įvairias veiklas ir tuo pačiu kelia sau tikslą skatinti skirtingų kartų bendrystę, suteikdama galimybę vyresnio amžiaus žmonėms džiaugtis jaunatvišku entuziazmu, o jaunesniems pasisemti patirties iš vyresniųjų. Įgyvendinamo projekto veiklomis siekiama suburti įvairaus amžiaus Marijampolės bendruomenės narius bendrai veiklai. Įgyvendinant projektą bus organizuojami edukacijų ciklai, skirti skirtingoms amžiaus grupėms.  Planuojamos veiklos: gintaro pažinimo pamokos, edukacinės dirbtuvės su vašku, odininkystė, muilo gamyba, vėlimas ir kt. Taip pat: psichologinės paskaitos, elektroninės muzikos kūryba, dekupažo pamokos, meditacinės sveikatinimo programos ir kt.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Eglė Misiūnaitė, Lankytojų aptarnavimo centro vyresnioji bibliotekininkė, tel. +370 626 54631, e.misiunaite@marvb.lt