Projektas „Knyginėtojai 3“

Projekto tikslas – per knygos ir skaitymo aktualizavimo iniciatyvas stiprinti  vaikų  kūrybinių raiškų įvairovę ir savirealizacijos galimybes, formuoti dalyvavimo kultūroje įpročius ir poreikius šeimoje, organizuojant priemonių ciklą ir  užtikrinant jų tęstinumą, bendradarbiaujant su profesionaliojo ir mėgėjų meno kolektyvais ir kūrėjais. 

Tikslinė grupė – vaikai iki 10 metų ir šeimos

Projekto trukmė  – 2021-04-26 –2021-12-17

Rėmėjai:   Lietuvos kultūros taryba (8000,00 Eur), Marijampolės savivaldybės kultūros programa  (3000,00 Eur)             

Projekto partneriai – „Labai teatras“, režisierė Agnė Sunklodaitė, Marijampolės regiono viešosios bibliotekos.

Trumpas projekto aprašymas. 2021 m. bibliotekai pažymėti šimtmečio ženklu, todėl visus metus kviesime vaikus ir šeimas drauge švęsti pasitelkiant  įvairias meno sritis, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su rašytinio meno sklaida – literatūra, teatru, muzika ir daile.  Keletą vasarų Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centras  vasaros ketvirtadieniais sukviečia didelį būrį vaikų ir tėvelių į Vasaros skaitymus Vytauto Didžiojo parke. Šiais metais  numatoma organizuoti 9 interaktyvius renginius, kuriuose mažieji marijampoliečiai kviečiami praleisti laiką drauge dalyvaujant teatralizuotuose garsiniuose skaitymuose, konkursuose ir žaidimuose, stebint profesionalių meno kolektyvų atliekamus pasirodymus. Paskutinį vasaros ketvirtadienį Parke bus organizuotas baigiamasis  vasaros renginys, Knygos šventė visai šeimai su po parką išsibarsčiusiomis edukacinėmis dirbtuvėmis, šventiniais koncertais, teatralizuotais žaidimais su knygelių personažais, vaikiškų knygelių  muge. Pasibaigus Vasaros skaitymams, bus organizuojami šeštadieniniai šeimų susibūrimai Šeimadieniuose.   Šimtmečiui paminėti kviesime visus dalyvauti akcijoje-konkurse  „100 linkėjimų bibliotekai“.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Alma Stočkuvienė, Lankytojų aptarnavimo centro vyriausioji metodininkė, tel. 8 343 50714, el. paštas  a.stockuviene@marvb.lt