Projektas „Knyginėtojams“

Projekto tikslas – per knygos ir skaitymo aktualizavimo iniciatyvas stiprinti  vaikų  kūrybinių raiškų įvairovę ir savirealizacijos galimybes, formuoti dalyvavimo kultūroje įpročius ir poreikius šeimoje, organizuojant priemonių ciklą ir  užtikrinant jų tęstinumą, vystant regioninį bibliotekų bendradarbiavimą. 

Tikslinė grupė – vaikai iki 10 metų, tėvai ir seneliai.

Projekto trukmė  – 2019-03-01 –2019-12-20

Rėmėjai: 

RėmėjasSuma
Lietuvos kultūros taryba 11.000,00 Eur
Marijampolės savivaldybė kultūros programa 3.000,00 Eur

Projekto partneriai – Marijampolės apskrities savivaldybių viešosios bibliotekos.

Trumpas projekto aprašymas – viena iš šio projekto siekiamybių – organizuoti turiningą ir patrauklų laisvalaikį vaikams ir visai šeimai vasaros atostogų metu, įveiklinant šalia Bibliotekos esantį Vytauto parką.  Kiekvieną vasaros ketvirtadienį – teatralizuoti skaitymai, naujos akcijos, konkursai, viktorinos ir dovanos.  Numatoma įgyvendinti kūrybinę programą  vaikams ir tėveliams, organizuoti Šeimadienius bibliotekoje. Užsiėmimus šeimoms  ves dailininkai, vaikiškų knygų kūrėjai, aktoriai.  Vyks šeimų turnyrai, žaidimų ir knygelių  skaitymo popietes, lėlių teatro  pasirodymai, kuriama vaikiškos knygos reklama.  Projektą užbaigs 2019 m. Skaitymo festivalis. Šis renginys – tai knygos ir skaitymo šventė  mažiems ir dideliems: kūrybinės dirbtuvės, lėlių teatrų pasirodymai, susitikimai su kūrėjais.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Alma Stočkuvienė, Lankytojų aptarnavimo centro vyriausioji metodininkė, tel. 8 343 50714, el. paštas  a.stockuviene@marvb.lt