Projektas „Laiko efektai“

Projekto tikslas – aktualizuoti biblioteką, literatūrą ir meną praėjusio šimtmečio kontekste, formuoti naują bibliotekos skaitytoją per menines saviraiškos priemones, naudojant tradicines ir inovatyvias technologijas.

Tikslinė grupė – projektas skirtas marijampoliečiams ir miesto svečiams: vaikams ir šeimoms, jaunimui ir visiems suaugusiems.

Projekto trukmė  – 2021-04-01–2021-12-20

Rėmėjai:   Lietuvos kultūros taryba (5440,00 Eur), Marijampolės savivaldybės kultūros programa (3000,00 Eur)

Trumpas projekto aprašymas. Minint Bibliotekos 100-metį, sieksime aktualizuoti, įprasminti praėjusio 100-mečio literatūros, meno ir kultūros pokyčius Lietuvoje, sukuriant bei organizuojant aktualų, šiuolaikišką  kultūrinių renginių bei edukacinių paslaugų paketą. Renginiai atspindės tris Lietuvos kultūrinius laikotarpius:  „Art Deco pavasaris“ – kultūra ir  literatūra tarpukario kontekste;  „Kultūrinė matrica“ – kultūra ir literatūra sovietmečio kontekste;  „Y karta“ – biblioteka ir kultūra nepriklausomoje Lietuvoje (po 1990-ųjų iki šių dienų).

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija –Vaida Juselytė, Lankytojų aptarnavimo centro vyriausioji bibliotekininkė, tel. 8 343 50714, v.juselyte@marvb.lt