Projektas „Mažasis menų inkubatorius“

Projekto tikslas – praplėsti bibliotekoje vykdomų meninių veiklų įvairovę, skatinti kūrybinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir užsienio kūrėjų bei miesto kūrybinės bendruomenės formavimąsi, prisidėti prie miesto kultūrinio tapatumo kūrimo.

Tikslinė grupė – dalyvavimas projekte (dirbtuvėse, susitikimuose su menininkais ir sienų tapybos procese) bus atviras visoms amžiaus grupėms, taip siekiant apjungti bendruomenę ir skatinti bendravimą tarp kartų.

Projekto trukmė  – 2019-03-01 –2019-12-10

Rėmėjai: 

RėmėjasSuma
Lietuvos kultūros taryba 7.500,00 Eur

Projekto partneriai – VšĮ „Kitokia Grafika“ (Lietuva) ir „Kuš komiks“ (Latvija).

Trumpas projekto aprašymas – Bendradarbiaujant su profesionaliais jaunaisiais kūrėjais, miesto bendruomene ir  švietimo įstaigomis, Draugystės bibliotekoje bus įgyvendintas kūrybinių renginių ciklas: kūrybinės komiksų dirbtuvės, neformalūs susitikimai su Lietuvos ir užsienio menininkais, parodos. Prie Draugystės bibliotekos pastato prijungtų ir remonto reikalaujančių komunalinių patalpų vieną iš sienų siekiama atgaivinti  paverčiant ją meno kūriniu. Profesionalus menininkas, pasitelkęs ir bendruomenę, ant sienos kurs interaktyvų grafiti. Piešiniai ant lauko sienų, gatvės menas – stiprus įrankis padedantis bendruomenei erdvę „prisijaukinti’ – laikyti neformalia, laisva bei sava.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija –Danutė Lukšienė, Draugystės padalinio vedėja, tel. 8 343 72679, d.luksiene@marvb.lt