Projektas „MENO KRYPTIS“

Projekto tikslasSkatinti jaunimo kūrybinę saviraišką, tobulėjimą, domėjimąsi ir tarpusavio bendravimą. Įkvėpti patiems imtis kūrybinių veiklų, įgyti pasitikėjimo, nebijoti, svajoti drąsiai ir siekti savo tikslų.

Tikslinė grupė – vaikai ir jaunimas iki 29 m.

Projekto trukmė  – 2022-09-01 – 2022-12-15

Finansuoja:  Marijampolės savivaldybė (1900)

Partneriai:  Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro (VVJC) Vizualiųjų menų būrelis

Rėmėjai:  MO muziejus, Fotostudija „Kodak“, Baras „KamBARys“, Spaudos ir reklamos namai „3 formos“.

Trumpas projekto aprašymas – aplink mus daug kūrybingų žmonių, tačiau ne visi jie žino, kad yra kūrybingi. Kūryba puikus saviraiškos būdas, padedantis atrasti ne tik bendraminčių su, kuriais esama panašiomis idėjomis, tačiau ir pažinti save patį kaip asmenybę. Bėda ta, kad dažnai jaunas žmogus nemato prasmės „kūrybą” išbandyti, nesuvokia kam ji reikalinga, arba net pabandęs kažką kurti, sugniuždomas nusistovėjusios nuomonės apie tai, kad iš meno neįmanoma uždirbti, kad tai nerimta, o tuo patikėjęs savo kūrybines mintis ar siekius tiesiog užgesina. Tai skatina jauno žmogaus nepilnavertiškumo jausmą, menkina pačią kūrybos sąvoką ir požiūrį į kuriančius žmones.

       Mums visiems svarbu atrasti ryšį, būti išklausytiems ir išgirstiems, todėl siekiant suburti jaunimo bendruomenę, bus organizuojami susitikimai su menininkais, kūrybinės edukacinės veiklos, konkursai ir parodų atidarymai patrauksiantys jauną žmogų į kūrybos pusę. Organizuojamos veiklos padės formuoti teigiamą jaunuolių požiūrį į kūrybą ir kuriančiąją bendruomenę, bus suteikiama saviraiškos erdvė bei sudaryta galimybė jaunam žmogui prie viso to prisidėti savanoriaujant Multicentre.

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Augustina Miknevičiūtė, Vaikų ir jaunimo edukacijos centro vyr. bibliotekininkė, tel. 8 343 91553, el. paštas   a.mikneviciute@marvb.lt