Projektas „Šeimos sveikatos akademija“

Projekto tikslas – per žinių, informacijos  ir naujų įgūdžių sklaidą padėti  stiprinti žmogaus vidinę motyvaciją keisti sveikatai nepalankų elgesį, ypač šeimoje.

Tikslinė grupė – šeimoms, bendruomenei.

Projekto trukmė  – 2020-09-15 – 2020-12-15

Rėmėjai:   Marijampolės savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji  programa (900,00 Eur).

Projekto partneriai – Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Trumpas projekto aprašymas. Neuroedukaciniai metodai padeda suvaldyti stresą arba pakeisti į jį požiūrį, išlaisvinti iš užgniaužtų emocijų, kurios yra pagrindinis dalykas, toksikuojantis smegenis taip, kad žmonės pradeda sirgti. Yra sakoma, kad visos ligos prasideda galvoje. Terapiniai užsiėmimai, kuriuose bus kviečiamos dalyvauti šeimos – tai pagrindinis emocinės sveikatos stiprinimo rodiklis, nuo kurio priklauso šeimos ir vaiko, kaip besiformuojančios asmenybės, dabartis ir ateitis. Bibliotekos, papildydamos fondus sveikatinimo leidiniais bei organizuodamos terapinius (kaniterapijos, skaitymo, dailės ar muzikos ) užsiėmimus, prisidės prie sveikatinimo iniciatyvų šeimoje.   

Atsakingas asmuo ir kontaktinė informacija – Alma Stočkuvienė, Lankytojų aptarnavimo centro vyriausioji metodininkė, tel. 8 343 50714, el. paštas  a.stockuviene@marvb.lt