Pradžia: 2024 vasario 14 d.
09:00 val.
Pabaiga: 2024 kovo 22 d.
16:00 val.

Aš, tu, mes – esame šio miesto dalis, esame marijampoliečiai. Grąžintas Marijampolės vardas gyvuoja mumyse jau 35 metus. Jis įamžintas laiko rėmuose ir istorijos atspindžiuose…

Apjungiant menininko Vytauto Juknos sukauptą ir išsaugotą antikvarinių rėmelių ir veidrodžių kolekciją bei Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos knygų apie Marijampolę fondą, kviečiame aplankyti parodą – „Aš esu Marijampolė. Miesto vardas istorijos veidrodžiuose“.

Parodoje išvysite laiko paliestus senovinius rėmus ir veidrodžius, kuriuose visa mūsų miesto kūrėjų, rašytojų, kraštiečių puslapiuose suguldyta Marijampolės istorija. Tai ir Benjamino Mašalaičio knyga „Kelionė į praeities Marijampolę“, Rimvydo Urbonavičiaus „Marijampolės istorijos puslapiai“, Algimanto Miškinio „Marijampolės miestas iki 1940 m.“, Kęstučio Subačiaus „Marijampolės miestas po 1940“, Arūno Kapsevičiaus „Niekada nepalikę savo miesto”, Gintauto Žibūdos „Marijampolės sporto ištakos ir krepšinio kelias“, Birutės Kurtinaitienės „Marijampolė panoramoje“, Valentino Juraičio archyvinių fotografijų fotoalbumas „Senoji Marijampolė fotografijose“, Romo Linionio „Mano miestas prie Šešupės“, Marijampolės fotografijos ir kt.
Paroda kviečia ne tik susipažinti su istorija, ji kviečia būti Marijampolės veidu!

Paroda eksponuojama Didžiojoje ir Mažojoje salėse (II aukšte).

Parodos uždarymas kovo 22 d. 16.00 val.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka ir menininkas Vytautas Jukna
Renginio tipas:  Parodos
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 52637
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Mažoji salė (II aukštas)
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email