Automatinis vertėjas:

Birželio 29 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į ČESLOVO JURŠĖNO, Kovo 11-osios akto signataro, ilgamečio LR Seimo nario ir Seimo pirmininko atsiminimų knygos „NENUOBODAUS GYVENIMO MOZAIKA“ sutiktuves.

Renginyje dalyvaus knygos autorius Česlovas Juršėnas.

Knygą išleido Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla. Joje suguldyti žymaus politiko ir žurnalisto atsiminimai, įspūdžiai, apmąstymai aprėpiantys biografiją, dalyvavimą sprendžiant Lietuvai svarbius reikalus, piešiantys gyvenimo ir veiklos kelyje sutiktus žmones. Pasakojimai gyvi, nuotaikingi, ironiški, autoironiški ir kartu – fiksuojantys įvykių tikrumą. Liudijimai išliekamosios vertės. Skaitydami nenuobodžiausite!

Česlovas Juršėnas neseniai atšventė savo 85-erių metų jubiliejų ir LR Seime buvo apdovanotas Aleksandro Stulginskio žvaigžde už nuopelnus parlamentarizmui ir demokratijai.

Charizmatiškasis knygos autorius birželio 29 d. Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 22) susitiks su marijampoliečiais, bičiuliais, gerbėjais, visuomenininkais. Laukiami visi! Renginyje bus galima įsigyti knygų.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, o medžiaga – viešinama. 

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Renginio tipas:  Knygos pristatymas, Renginiai
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 52637
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email