Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2021 spalio 12 d.
10:00 val.
Pabaiga: 2021 spalio 12 d.
11:00 val.

Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB) pristato jaunimui skirtą hiphopo edukacijų projektą „Stotelė – hiphopas“. Galbūt tu patenki į 14–29 metų amžiaus grupę? Esi moksleivis, studentas, darbininkas, ieškotojas, filosofuotojas ar dykaduonis? Galvoje tau nuolat sukasi mėgstamiausių repo atlikėjų tekstai, o draugai, pamatę tavo socialinių tinklų „stories“, juos praleidžia, nes žino, kad tu ir vėl apie tą patį? Tu ne vienas, mūsų daug tokių! Prisijunk prie projekto „Stotelė – hiphopas“ ir kurkime kartu!

KAVB edukatorės kviečia į nuotaikingą hiphopo edukaciją, kurios metu sudalyvausite trumpame protmūšyje ir pasitikrinsite ką žinote apie Lietuvos repą. Edukacijos metu taip pat būsite pakviesti atlikti užduotį „Tai hiphopas ar Maironis?“, o vėliau sulauksite kūrybinės užduoties – nurodyta tema reikės sukurti kūrinį ir jį pristatyti.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Kauno apskrities viešoji biblioteka
Renginio tipas:  Jaunimui
Atsakingas asmuo: Raminta Liubelionienė | Tel. +370 343 91553
Renginio vieta:  Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email