Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2022 rugpjūčio 18 d.
18:00 val.

Rugpjūčio 18-ąją Marijampolėje šurmuliuos „Jaunas vakaras“!

Kviečiame jaukiai įsikurti bibliotekos terasoje (Vytauto g. 22), kur savo pasirodymus atliks muzikos ir šokio atlikėjai – veiklūs, kūrybingi, be galo mylintys muziką ir šokį jaunuoliai.

Renginio metu pasirodymus dovanoja:

Justė Dvarvydaitė – nuo pat mažų dienų muzikuojanti atlikėja. Kaip Justė neapsieina be muzikos, taip bibliotekos terasos „Jaunas vakaras“ be Justės, todėl nekantriai laukiame šios aktyvios merginos pasirodymo.


Smiltė Čepavičiūtė (gitara) ir Goda Račkelytė – drąsios, užsispyrusios asmenybės, o svarbiausia – geriausios draugės, nekantraujančios pirmą kartą viešai pasirodyti kaip duetas.


Nedas Lužanskis (trimitas) domisi itin plačiu muzikos spektru – nuo lietuvių liaudiškos iki populiariosios ir džiazinės muzikos. Žavimės jo talentu, kviečiame ir Jus!


Ugnė Glaveckaitė (dainuoja ir groja gitara) – nuo mažens domisi muzika, groja smuiku, pianinu ir gitara. Dainuoja moksleivių kūrybos centro gyvo garso grupėje „Pozzitive“, o kitą savaitę gros mums visiems!

Jau po pirmųjų akordų kilusio noro šokti neslopinsime, o dar labiau judėti savo pasirodymu masins Aistra šokiui studijos trenerė Austėja Kižytė.


Nedas ir Jonas. Jonas groja elektrine gitara, Nedas – bosine. Abu pradėjo groti dar mokyklos laikais, 11-oje klasėje būdami klasiokais įsikalbėjo, kad nori pabandyti groti kartu. Ir pabandė! Kaip šiam smagiam duetui, dabar jau studentams, sekasi groti kartu – išgirsime visai netrukus!


Laura Pečkauskaitė (dainų kūrėja ir atlikėja, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, Marijampolės Meno mokyklos mokinė, „O lia lia vaikų“ studijos narė, Malonny simpoziumo savanorė). Ar bereikia tęsti? Ši aktyvi ir visur dalyvaujanti mergina „Jauno vakaro“ metu stebins savo kūrybos dainomis ir nuostabiu atlikimimu.


Rusnė Pačėsaitė – fleitos virtuozė, grojanti, grosianti ir šalia savęs visuomet matanti muziką.


Mangirdas Klusaitis (eufonija) – domisi žurnalistika ir muzika, internetinės radijo stoties „Gera nuotaika“ įkūrėjas, aktyvus Marijampolės jaunimo organizacijose, besigilinantis į džiazinio dainavimo pasaulį. Džiazas Mangirdui tai lyg gyvenimo prieskonis!

Renginys nemokamas.

Esant prastoms oro sąlygoms kelsimės į bibliotekos patalpas.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, vaizdinė medžiaga talpinama bibliotekos interneto svetainėje

Detalesnė informacija:
Renginio tipas:  Jaunimui, Koncertas, Renginiai
Atsakingas asmuo: Jūratė Pajaujienė | Tel. +370 343 50714
Renginio vieta:  Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Žinių terasa
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė, bibliotekos terasa
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email