Automatinis vertėjas:

Karybos tyrinėtojas, žurnalistas, bestselerio „Karo anatomija autorius“ Giedrius Petkevičius pristato naujausią savo knygą ,,Karo žmonės”!
„Kai įsivaizduojame karo veiksmus, vaizduotė dažniausiai piešia rūsčius raumeningus vyrus, galbūt valingas jų koleges, su ginklais rankose kovojančias už savo įsitikinimus, šalį ar idealus. Dažniausiai esame savo inertiškų įsivaizdavimų įkaitai. Įvairiais duomenimis, karinių konfliktų zonose šiuo metu gyvena apie 250 milijonų vaikų, iš kurių 300 000 vienokia ar kitokia forma dalyvauja ginkluotose formuotėse, 47 procentai jų – mergaitės.“.


G. Petkevičius tvirtina, kad savo karybos ir istorijos tyrinėjimų alkį siekė pasotinti tarnaudamas Krašto apsaugos savanorių pajėgose, studijuodamas Vytauto Didžiojo universiteto Istorijos fakultete. Žmogaus sielos gelmes ir tamsiąsias puses tyrinėjo dirbdamas psichologu su nuteistaisiais. Nuolat lankosi Lietuvos kariuomenės daliniuose ir pratybose, bendrauja su įvairaus rango kariškiais, remia Šaulių sąjungą. Įvairių istorinių, politinių ir karinių šaltinių studijos, analitinis vertinimas suformavo unikalų, savitą žvilgsnį į karinę, politinę aplinką bei istorinį paveldą.


Susitikime su autoriumi Viešojoje bibliotekoje, Didžiojoje salėje, sausio 19 d. 17.00 val.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Renginio tipas:  Knygos pristatymas, Renginiai
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 50714
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email