2023 m. spalio 21–29 d. aštuoni bibliotekos darbuotojai, pasinaudoję „Erasmus+“ programos teikiamomis galimybėmis, kėlė kvalifikaciją kompiuterinių technologijų srityje, kad bibliotekos organizuojami mokymai būtų dar įdomesni ir plačiau prieinami.

Erasmus+ projekto Internetinių mokymų kūrimas (Nr. 2023-1-LT01-KA122-ADU-000117589) tikslas – išmokti kurti internetinius mokymus, kurie bus prieinami visiems, o ypač tai visuomenės daliai, kuri dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali fiziškai dalyvauti bibliotekos organizuojamuose mokymuose.

Šių metų kovo 13 d. 11.00 val. kviečiame į baigiamąjį projekto renginį „Mokausi visą gyvenimą“, kurio metu pristatysime sukurtų internetinių mokymų temas, aptarsime ir pristatysime prieinamumą, kviesime į diskusijas, apimančias savarankiško mokymosi visą gyvenimą skatinimą, taip pat atliksime individualias konsultacijas skaitmeninio raštingumo klausimais, atliepiančiais į pristatytas mokymų temas.

Šis renginys – tai galimybė bibliotekos bendruomenei, partneriams ir bičiuliams, pavieniams lankytojams, aktyviems ir žingeidiems mokymosi visą gyvenimą entuziastams praplėsti akiratį, atrasti naujas galimybes, pabendrauti bendraminčių būryje. Maloniai kviečiame dalyvauti.

fgj
zdnh
Detalesnė informacija:
Atsakingas asmuo: Jūratė Pajaujienė | Tel. +370 343 52637
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email