Automatinis vertėjas:
Pradžia: 2023 lapkričio 25 d.
12:00 val.
Pabaiga: 2023 lapkričio 25 d.
13:00 val.

Lapkričio 25 d. 12 val. kviečiame paminėti lėlių teatro „Trivainėlis“ 40 metų jubiliejų ir stebėti Klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklį šeimai „Nojaus laivas“.

Spektaklis nemokamas, registracija nereikalinga.


Spektaklis „Nojaus laivas“ – tai teatro kalba labai vaizdingai, įdomiai papasakota Šventame Rašte, Pradžios knygoje aprašytą Didžiojo tvano ir Nojaus išsigelbėjimo istoriją. Dievas dėl žmonių nedorumo planavo milžinišku potvyniu sunaikinti Žemę, tačiau tarp visų žmonių atsirado vienas vyras Nojus, kuris rado malonę Dievo akyse. Nojui buvo duoti nurodymai suręsti didžiulį laivą į kurį turėjo tilpti ne tik Nojaus žmona bei trys jo sūnūs su žmonomis, bet ir visų žemėje gyvenančių gyvūnų, paukščių ir roplių poros. Nojus – mūsų visų propropro… prosenelis, supermenas, didvyris išsigelbėjęs nuo tvano.

Biblinė pasaulio tvano ir Nojaus išsigelbėjimo istorija atskleidžiama aktoriui vartant ir komentuojant nuostabiais raštais ir piešiniais išmargintos didelės bei paslaptingų kertelių turinčios knygos puslapius. Kartais iš jų išnyra vis nauji personažai: žmonės, gyvūnai, paukščiai, ropliai, laivo korpuso detalės, ar teksto nuotrupos. Piešiniuose ir tekstuose tarsi senoviniuose papirusuose ar olose išraižytose ornamentuose suskamba visiems gerai žinoma Šventojo Rašto istorija. Orginaliai, jautriai.
Spektaklio kūrėjai:

Dailė – Liuda Liaudanskaitė
Muzika – Mantas Joneikis
Režisūra – Kamilė Kondrotaitė
Vaidina – Liudas Vyšniauskas


Renginys bus fotografuojamas/filmuojamas, dalyvaudami sutinkate su šios medžiagos viešinimu.

Organizuojama įgyvendinant projektą „Mažieji knyginėtojai II“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė

Detalesnė informacija:
Atsakingas asmuo: Gerda Matusevičienė | Tel. +370 343 91553
Renginio vieta:  Mažoji salė (II aukštas)
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email